Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformálás 16/f. Hogy tudok...

Alakformálás 16/f. Hogy tudok ebből szexi testet faragni?

Figyelt kérdés

[link]

a képen látható, hogy hasról és mellről kell fogynom-izommá alakítanom. pénz és időhiány miatt sajnos kondizás nem jöhet szóba, suliban sincs konditermünk így valami otthoniasabb megoldás kellene. tudtok segíteni hogy igazi, 'lapos' mellkasom és hasam legyen?

egyébként 16 éves fiú vagyok, 175 cm, 60kg. ortopéd dolgaim miatt fel vagyok mentve tesiből, csak a biciklizés a megengedett, ezt űzöm is jó idő ellenében.

legjobban nem is a has zavar, hanem a mellem. ha kihúzom magam nagyon látszik hogy kitüremkedik, mint egy kislánynak... ez pólón keresztül is látszik :S tudom hogy nem megy egyik napról a másikra... de legalább ne kelljen "szégyelnem" magam (annyira). köszönöm.


2011. márc. 8. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, nehogy már 60 kilóból akarjál fogyni!

De az alakformálás szót meg a szexi testet inkább hagyd meg a csajoknak:D

2011. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó tested van, legalábbis nekem megmozgattad a fantáziám...
2011. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja Babi néni voltam
2011. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
erre szoktam mondani hogy jók a fényviszonyok :D de amúgy kössz. akkor a fogyás kizárva.... de hogy tudnám azt a mellet laposítani hogy ne dudorodjon ki annyira?
2011. márc. 8. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Zsírból a büdös életben nem lesz izom. Te döntesz, hogy most diétával leadod a felesleget, és utána tömegnövelsz, vagy most kezdesz egy tömegnöveléssel, és majd leszálkásítasz.

A második szerintem egy jobb út (főleg látva a tested), de te döntesz.

2011. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahha értelek. csak ugye az a gáz hogy ehhez kell a konditerem. az meg nekem nem jönne össze :/ hát ez van.. majd valami lesz. azért köszönöm!
2011. márc. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!