Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni kevés...

Hogyan tudnék lefogyni kevés idő alatt?

Figyelt kérdés
Sok problémám van szeretnék lefogyni nagyon sokan piszkálnak hogy kövér vagyok mi tehetek azért h ne így legyen a legjobb barátnőm szerint bombázó vagyok de szerintem nem így van létszives adjatok nekem tanácsot! köszi
2009. febr. 18. 13:00
 1/4 anonim válasza:
100%

Kevés idő alatt (attól függ mennyi nálad a kevés idő) szerintem normálisan nem fogsz tudni lefogyni. Nem tudom hány éves vagy, de valószínű, hogy évek alatt szedted magara a plusz kilókat. Ezektől csak sok-sok kitartással, mozgással és mérsékelt evéssel tudsz megszabadulni úgy, hogy a szervezeted nem roppan bele, vagy nem hízod vissza a dupláját annak, mint amennyit a "kevés idő" alatt fogytál le.

Hajrá.

2009. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jo lenne ha megadtad magassagot korod es sulyod! akkor a testtomeg indexed is kilehetne szamolni1 nah de eljarsz sportolni konditermekbe. aerobicra mesz.. es nappal ehetsz lenyeg hogy este ne egyel mar! amugy otthon is vannak ilyen cd/dvd0-k es nyugodtan arra is tornazhatsz es akkor nem kell masokat nezzel mikozbe konditerembe tornazol.. ertem ezt arra hogy ha zavar teged ha mas lat torna kozbe.. mert tudod hogy nemely gyakorlatnal jobban latszanak a kis feleslegek.. pl en 2 kilot fogytam 1 honap aklatt ugy h nem tornaztam se semmi normalisan ettem annyi hogy semmi cukrot nem ettem! lehet ez is segitene... de vigayzz mert ha tornazol kel az energia.. probalj minel tobb zoldseget gyumolcsot fogyasztani es keves edesseget! hajra siekrulni fog csak legyen akaratod:) udv
2009. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha az alakod érdekel akkor a zsírleszívás a leggyorsabb módszer.De most őszintén mit vársz? Azt, hogy valami nobel díjas biológus véletlenül meglátja a kérdésedet és azt fogja válaszolni,h kapj be egy almaecet kapszulát és 1,2g epergranulátumot és másnapra lefogysz? Vagy mi? Mozgás, rendszeres helyes táplálkozás ez a titka a dolognak, de sztem ezzel nem mondtam újat.
2009. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

gyorsan fogyni....vágd le a lábad...

lehet koplalni az is gyors fogyás igaz hogy többnyire korház a vége ha kitartó vagy. Normális étrend... ez minden fogyásnak az alapja és heti 1 kg a normális

2009. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!