Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véleményt kérnék a hot bloodról?

Véleményt kérnék a hot bloodról?

Figyelt kérdés
16 évesen mennyire lehet káros?
2011. márc. 3. 21:36
 1/8 anonim válasza:
Többet árthatsz vele, mint amennyi pluszt ad. Várj még vele..
2011. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Egy kis élettörténet segítségképpen + tanácsadás:

21 éves leszek, idén lesz 7 éve h nap, mint nap edzek.190 centi vagyok és 95 kiló a zsírtömegem kb. 9%. Ezt azért írtam le, hogy nagyjából képet kapj arról, hogy nem egy kezdő ír a Hot Bloodról. 6 évig úgy nyomtam az edzést, hogy semmit nem szedtem. (SE FEHÉRJÉT,SE MÁS KIEGÉSZÍTŐT!) Egyszerűen csak ettem(még csak nem is volt az étrendem összeállítva, azt ettem amit édesanyám főzött éppen) és keményen edzettem, ez a titka mindennek és ezt azért írom le, hogy tudd, a kemény edzés a titka mindennek. Kb tavaly december óta Hot Bloodozok, csak azért, hogy kitoljam a fáradságérzetemet és, hogy jobban bírjam az edzéseket, akár 2 órán át is nagyon,nagyon kevés pihenővel. A Hot Blood tulajdonképpen egy bedurrantó, és nagyon jó cucc, DE (HANGSÚLYOZOM DE!), nem érdemes kezdőknek ehhez, a cucchoz folyamodni. (ami mellesleg nem doppingszer.) Szóval röviden és tömören összefoglalva az én véleményem: HA NEM EDZEL LEGALÁBB 5 ÉVE AKKOR HAGYD a FASZBA. Kitartás kell semmi más.

Ui.: Leírom azért, mert gondolom érdekel, hogy milyen érzés tőle az edzés. Megiszod edzés előtt fél órával és olyan érzésed lesz tőle, hogy széttudnád rombolni az egész konditermet...leteszed a súlyt és egyből mész a másikra, persze kezdő szinten szart se ér, mint mondottam.

2011. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerinted miarákért van ráírva, hogy 18 éven felülieknek?


amúgy nem ér semmit...

2011. márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már régebben a tasakos kiszerelést 2 héten keresztül. Rendes kaja és edzés mellett felpörgetett, persze ez a sok koffein miatt. Edzés közben sokkal jobban izzadtam de nagyobb súlyokkal is tudtam dolgozni. Ebben persze az is benne van hogy fejben eldöntöttem, hogy jobb lesz tőle az edzés. Egyébként kezdőknél és még magamnál is fölösleges pénzkidobásnak mondanám!
2011. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nyomjál helyette vmi kreatin kúrát, többet ér.

lepp...

2011. márc. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam és téll leraktam a súlyt és már mentem a következőhöz de inkább hagyom a cuccot túl fiatal vagyok még ehhez....
2011. márc. 9. 21:18
 7/8 anonim válasza:
ja narkózzál inkább, ahhoz pont jó korban vagy :D
2015. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szar
2015. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!