Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véleményt létszi (? )

Véleményt létszi (? )

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni születésnapra a barátnőmet azzal,hogy kicsit "gyúrtabb" leszek.márciusba lesz neki a szülinapja.Kicsit kockás hasat szeretnék és kicsit nagyobb vállakat.hetente 2-3x mennék.Szerintetek lehetséges?

17/f


2011. jan. 25. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Persze! de végülis attól is függ hogy milyen a testalkatod ha mondjuk vékony vagy akor a hasnál külön elönyöd van mert a testeden 5-7 % zsirtartalomnak kell leni és a felülést minden nap kell csinálnod hogy látványos legyen
2011. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen vékony vagyok. Szoktam felülésezni meg hasprés de most elhatároztam,hogy kondizni is el kéne járni.
2011. jan. 25. 21:06
 3/3 Da puta madre ***** válasza:
Ha addig nem találkoztok, lehet, hogy egy kicsit meglepődik, de ha nem így van, és fogtok találkozni, akkor nem fog neki feltűnni, hogy változtál. Nem leszel akkora, hogy meglepődjön... Azért persze csinálhatod, de ne őneki, hanem magadnak.
2011. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!