Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Véleményt létszi!

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk eggyüt a barátommal, nagyon szeretjük egymást és mindig mondja h szeretlek, örökké, imádlak stb.... nemrég volt a névnapom(pár napja) és megkérdeztem mit kapok és momdta h meglepetés, de nem vett semmit... aztis momdta h vesz virágot, csokikat , nagyon szomorú voltam, mikor nem vett semmit:( pedig soha nem vesz nekem semmit se csokit se semmit... és azért bánt mert én két-három hetente veszek neki valami kis apróságot...de tőle eddig semmit nem kaptam ... nem nem szegény semmi ilyen csak ha vett volna egy tábla csokit azis jól esett volna:S legalább a névnapomra gondolt volna:( mi a véleményet erről? L/17
2011. máj. 23. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csak a szex érdekli,semmi más.

De ez természetes még,a ti korotokban :)

2011. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia , szerintem nem ajándékban mérik a szeretetet , a névnap meg különben sem egy nagy dolog. Miért kéne egymásnak venni 2-3 hetente valamit? Persze aranyos , meg jól esik de semmi köze nincs az érzéseihez , hogy most nem vett neked névnapodra semmit.

17/L

2011. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ha a szex érdekelné csak akkor tuti nem mondaná , hogy szeret.

(az előző , 17/L )

2011. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nőlj már fel:)

Én is voltam fiatal..

Egy lánynak azt kell mondani,amit hallani akar,és máris az enyém..

2011. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A ti korotokban :D Én is ilyen vagyok 30/F
2011. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én ezt értem csak akkor ne igérgessen semmit szerintem:/....ja és már volt h megütött de megbocsáltottam:( csak néha azt érzem h kihasznál és 9hónap után azért illet volna valamit adni...
2011. máj. 23. 12:42
 7/18 anonim ***** válasza:
megütött ? miért?
2011. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb szakíts egy olyan fickóval,aki képes megütni! (csak egy jótanács)
2011. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet le leszek pontozni, de szerintem 1. kihasznál, 2. mi az hogy meg is üt??? Én nem lennék vele, 3 meg igenis illett volna adni valamit, nemcsak azért mertt 9 hónap hanem mert állítólag szeret, s a szerelmesek meglepik egymást. akármivel, lehet az árok partján szedett virág is, vagy ami nem kerül pénzbe.
2011. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hülyeségért.. de arra hivatkozott h hirtelen haragu
2011. máj. 23. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!