Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni akarok de hogyan?

Fogyni akarok de hogyan?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy olyan fél éve mérckewdtem med és akkor voltam 72 kg de most meg csak 70:-) de én nem szeretném tartani ezt a test súlyt hanem kevesebbet akarok.

ja és 14 éves és kb170 cm. írjatok léci valamit hogy milyen gyakorlatokat kellene végeznem vagy hogy meddig kellene futnom előreis köszönöm


2009. febr. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szólnal ahoz ha mondjuk edzenél és mellette nem tömnéd magad cukorral és egyéb hízlaló kajákkal? FÚÚÚ IDE A NOBEL DÍJAT MEGFEJTETTEM A FOGYÁS TITKÁT!!!!!!!!
2009. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

elárulom neked hogy lassan egy éve hogy nem eszem cukrosat haha

de amúgy köszike

2009. febr. 18. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
a válaszolónak üzenem h jó nagy paraszt...
2009. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én ebbe azé nem vaok biztos,h nem eszel cukrosat egy éve. Eszel gyümölcsöt? Hoppá abba is van cukor csak épp gyümölcscukor ami lényegébe ugyanaz. Eszel néha kefírt, johghurot? Jah hogy az is tartalmaz cukrot? Teszel néha öntetet(ketchup, majonéz, húsokra egyéb öntetek pl knorr) a kajádra? Jah az is tartalmaz cukrot? Iszol gyümölcsleveket? Jah az is tartalmaz? És a többi hízlaló étel? Kenyér, gyorskaja, rántot húsok, felvágottak, zsíros húzok, Chips, pizza egyéb? Olajban sütsz? Van rendszer a kajádban? vagy csak eszel össze-vissza? Hányszor eszel egy nap?
2009. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz ezeket nem is tudtam hogy ilyenek ben is van cukor (az az egy részéről tudtam de nem mindeggyikről)
2009. febr. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!