Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kajáljak vagy vegyek tömegnöve...

Kajáljak vagy vegyek tömegnövelőt?

Figyelt kérdés

Hello!


A kérdésem lényege az az, hogy ugyanaz e ha eszek vagy ha eszek (de kevesebbet) meg mellé beszedek valami tömegnövelőt.


Hiába mondják az emberek h inkább egyél mert a fehérje drága... A nagy f*szt sokkal drágább pl a csirkemell aminek a nagy részét kilököd...


Nah a lényeg, hogy por vagy kaja?


2011. márc. 3. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindkettő kell
2011. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

arányokról tudnál mondani valamit? Esetleg ajánlani?


80kg vagyok 184cm körül. igazából ha 90 körül lennék már meglennék elégedve magammal. Ha az a 90 kiló izom lenne :) nem vagyok kövér. de szálkás sem :)

2011. márc. 3. 19:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Edzés után gyorsan felszívódó fehérje+ch turmix jobb mint a szilárd kaja. Tömegnövelő meg drága, vegyél külön fehérjét, meg ch-t, olcsóbban megúszod.
2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
minél több a kaja annál jobb.300g körüli ch 100-120g körüli fehérjebevitel kell.A legjobb ha az egészet beviszed kajából és akkor csak az edzés utáni turmix kell
2011. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Da puta madre ***** válasza:
Tömegnövelő nem segített nekem, csak ha 2*3* annyit ettem helyette. Szerintem a kaja jobb.
2011. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pontosan mit csinál a kreatin?


Árban középkategos fehérjét esetleg ch-t tudtok linkelni?

2011. márc. 3. 19:27
 7/11 Da puta madre ***** válasza:
Árban középkategóriás a whey protein prof.a Scitektől, chból meg nem nagyon van középkategória. Van olcsó, meg van drága. Olcsó a szőlőcukor, drágább pl a vitargo
2011. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Da puta madre ***** válasza:

A kreatin meg megnöveli az izomsejten belüli víz mennyiségét.

Basszus, még az előbbi hozzászólásomat is törölte a főnök... 2 percen belül. Nagyon durva. De mit találhatott abban a kérdésben? nem értem. h4xor, légy szíves küld el nekem prívátban a blogod címét majd, köszi!!

2011. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Da puta madre ***** válasza:
Köszi, kedvencekbe téve....
2011. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kajálsz, mehet mellé a tömegnövelő... :D
2011. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!