Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudom leadni az alsóhasa...

Mivel tudom leadni az alsóhasam? Ha futok, akkor nem érzem hogy a hasamról égne a zsír. Semmit nem érzek ott, akkor miért mondják, hogy azzal lemegy?

Figyelt kérdés
mondjatok rá gyakorlatokat,mert a rendes felülés nem az alsóra megy.
2009. febr. 17. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kardio edzés kell, ami arról szól, hogy állandó tempóval mozogsz, így a szervezetnek nem kell komoly terhelést rakni az izmokra, az energiát ráér a zsírokból elvenni. Mindig onnan fogsz először fogyni, ahol a legkevesebb zsír van rajtad, és az marad utoljára, ahol a legtöbb a felesleg. Területi zsírégetés nincs. Gyorsséta, kocogás, futás, szobabicikli, ellipszisjáró. Felüléssel erősíted az izmodat, de zsírt nem égetsz, ott az izom állja az energiát.
2009. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont azért nem jól írtad, mert nincs lokális zsírégetés, tehát nem onnan fogy először ahol a legkevesebb a zsír, ,hanem mindenhonnan fogy , de ott lesz leghamarabb látszatja, ahol amugy is kevés zsírréteg volt
2009. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
versenybiciklizem szóvala kardió megvan,de úgyveszem észre hogy a biciklizés nem jó zsírégetésre.mellesleg ettől a diétától behalok.egész életemben ne egyek rendesen?????nem 100kilós vagyok 54kiló vagyok és 160centi a hasamon van egy kis felesleg emiatt ne egyek rendesen?akia diétát mondja a futás és a felülések mellet az hogy gondolta?de tényleg kérdezem:)
2009. febr. 17. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!