Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudom leadni az alsóhasa...

Mivel tudom leadni az alsóhasam? Ha futok, akkor nem érzem hogy a hasamról égne a zsír. Semmit nem érzek ott, akkor miért mondják, hogy azzal lemegy?

Figyelt kérdés
mondjatok rá gyakorlatokat,mert a rendes felülés nem az alsóra megy.
2009. febr. 17. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Pedig a futás kell hozzá. Nem kell túl gyorsan, a pulzusszám a lényeg. body-builder.hu- n van kalkulátor, úgy emlékszem. Szóval mondjuk én 30/185/95 vagyok, nekem olyan 130-140 körül kell, hogy legyen a pulzusom, az nálam 6,5 km/órás sebességet jelent, ez még nem is futás annyira. De nem elég egy hétig csinálni, és kész. Még csak egy hónapig sem. Ha elhatároztad magadat, akkor azt csinálni kell, mondjuk életed végéig. Persze nem minden nap, csak nem lehet hátradőlni, hogy kész vagyok. Ja, és olyan 45 perc legalább kell alkalmannként.


Nem az a lényege, hogy futok amíg bírom, és kész. Lassabban - tovább érsz.


A felüléstől valójában kocka hasad lehet, ha sokáig csinálod, de ha nem égetsz zsírt mellette, akkor a zsírpárna alatt lesz, ergo nem látszik. (ez nem vicc)

2009. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Áruld már el, hogy milyen érzés az amikor ég a zsír?
2009. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Szalonnasütés!


Az jó zsírégető!

2009. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

A futás égeti a zsírt, szóval csináld bátran. Egyik napról a másikra nem fog eltűnni a hasad. Lehet nem látsz változást, mert minden nap látod. Javaslom, hogy csinálj egy fényképet magadról, végezd az edzést és egy hónap múlva csinálj ismét egy képet majd hasonlítsd össze őket. Látszódni fog az eredmény.

Gyakorlatok?

1, felülés (3 sorozat)

2, hasprés (3 sorozat)

3, térdeidet felhúzod, bal lábadat keresztbe teszed a jobbra. kezeket tarkóra, majd féloldalasan felülsz és jobb könyököddel megérinted a bal térdedet. Utána ugyanez fordítva. (2 sorozat mindkét oldalra)

4, bal oldaladra fekszel, jobb lábadat térdben behajlítva felhúzod. kezeidet tarkóra teszed és oldalirányban jobb könyököddel megérinted a bal térdedet, majd mindezt másik irányba ugyanígy. (2 sorozat mindkét oldalra)

5, feküdj hanyatt, nyújtsd ki a lábad. tenyered tedd a feneked alá (ez egy picit segítség) vagy a csípőd mellé és emeld fel a lábaidat kb 30-35 cm magasra. Végezz lábemeléseket anélkül, hogy behajlítanád vagy a földre tennéd a lábaid. Utána, - még mielőtt letennéd a lábad - csinálj keresztezést a lábaiddal. (2 sorozat)


Ha mindennel végeztél feküdj hasra és told ki a felsőtestedet a kezeiddel, nyújtsd meg a hasad.


Az ismétlésszámot majd te meghatározod, mert azt te tudod, hogy mennyit bírsz. Ezt az egészet kb 10 perc alatt meg lehet csinálni, nagy pihenőket ne tarts közben. Heti 3-szor biztos menni fog.

De előtte csinálj egy fényképet magadról ;)

2009. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

NINCS szelektív zsírégetés, zsír a testedről bárhonnan csak aerob mozgással (kocogás, bicikli, futógép) és/vagy súlyzós edzéssel megtámogatott, szakszerűen összeállított DIÉTÁVAL tudsz hatásosan leadni...

a zsír nem onnan "ég el", amelyik testrészed mozgatod...

2009. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

a hasizom edzése csak és kizárólag erősíti a hasizmot, zsírt nem éget..

a futás meg a többi mozgás meg diéta nélkül nem sokat ér

2009. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
nem szelektív zsírégetés hanem lokális zsírégetés
2009. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
ok, azt akartam írni
2009. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
bár ez szerintem nem olyan nagy hiba, azokhoz képest akik szegény lányt mogyoróvajjal akarják hízlalni egy másik kérdés kapcsán
2009. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
A you-touben nagyon sokfele jo gyakorlat van, keressel ra!
2009. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!