Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Norbi update 1 kaják + zumba?...

Norbi update 1 kaják + zumba? Együtt jó lehet? :-D

Figyelt kérdés

de sajna még csak vasárnaponként tudok menni zumbára, de kedd-csütörtökre is megpróbálok edzést beiktatni...

így fogyatok gyorsan és látványosan?



Gilda -fitnessről mi a véleményetek?


2011. febr. 27. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

Értelmetlen akkor megvenni... Mert a hülye gyökér tömi az update 2-es csokit mittomén 3-ig, dél előtt nyom minden más szart, mert délig bármit szabad, és csodálkozik, hogy hízik...

Amúgy update1-es pudingot nem is vennék le a polcról, tudva, hogy mennyi ch van benne...


Szóval ez átkúrás.

2011. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja hát persze, hogy átk@rás :D De amúgy "visszaát lehet k@rni" :D Mégpedig azzal, hogy megnézed: pudig 200 kalória, és 1-es kód? Akkor megveszem a kedvenc pudingomat Norbié helyett, és 1-es időben eszem meg. Így nem fizetek dupla annyit, mégis követem a kódokat, amit amúgy egy könyvben el is mond. De ezt most csak annak mondom el, aki ezt a diéta módot akarja követni.
2011. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező... a Norbi MÓDSZER valóban hatásos. Megveszed a könyvet, az elsőt méghozzá és elolvasod. Abban Norbi leírja a lényeget, meg azt is, hogy a 20%-os hagyományos tejföl meg a majonéz is ugyanolyan jó. Aztán rájött, mekkora biznisz, és azóta már nem jó, érdekes!

Az IGAZ, hogy szénhidrátcsökkentettek a kajái, de iszonyúan zsírosak (mindenben bacon meg sajt van), és a zsír sem a barátunk, bármit mond. A hús az igen. A zsír nem.

Én a módszerrel fogytam 4 éve 7 kg-t, koplalás és torna nélkül, akkor ráértem főzni. Most nem értem rá, megrendeltem, híztam tőle. Zsíros és baromi nagy adag. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, először mellébeszéltek, aztán a kislány bevallotta, hogy 1 Réka menüben 1200-1300 kcal van. Fogyni meg kb. 1500-zal lehet, ez azt jelenti, hogy az ebédjük mellett egész nap csak egy alma meg egy joghurt fér bele. Ez meg nem normális.

Azóta nem rendelem.

Vedd meg magadnak a módszer szerint a hagyományos alapanyagokat (én még édesítőt sem használtam/használok, mert nem mérgezem magam műanyaggal!), azokkal működik.

2011. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem fogsz így fogyni Meli! :)
2012. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!