Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Norbi update 1 kaják + zumba?...

Norbi update 1 kaják + zumba? Együtt jó lehet? :-D

Figyelt kérdés

de sajna még csak vasárnaponként tudok menni zumbára, de kedd-csütörtökre is megpróbálok edzést beiktatni...

így fogyatok gyorsan és látványosan?



Gilda -fitnessről mi a véleményetek?


2011. febr. 27. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
norbi update sz@r!
2011. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
én itthon Zumbázok vanDVDm. szerintem használ :)
2011. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Norbi update attól függ, hogy a gyártó mennyit fizetett neki.

Nézd meg a CBA-s habos puding tápanyagtáblázatát, hasonlítsd össze a norbi update 1 puding tápanyagtáblázatával és lepődj meg.

2011. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam :D

Este válaszoltam is, de a gyökerek kitöröltették...

Hagyd a pics ába, 1 hónap és a pontjaidon sem fog látszódni :)


Viszont ennek hatására írt nekem egy emberke, akinek sikerült e-mailben normális tanácsot adni, amit meg is fogadott, tehát volt értelme :)

2011. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lehet h én is az update áldozata lettem, de ezért kérdezek. :-)


Mi a baj a Norbis kajákkal?

2011. febr. 27. 15:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy full ugyanazokat a kajákat, amiket levehetsz a polcról módosítás nélkül átcsomagolják, ráb@sszák, hogy update1 vagy update2 attól függően, hogy a gyártó mennyit fizet...
2011. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De te ezt honnan tudod?

és a főtt kajákkal mi a helyzet?!engem ezek jobban érdekelnek, ugyanis erről beszélek h ezeket rendelem.mert sztem a nokedli sem olyan volt mint amit itthon szoktam készíteni...

2011. febr. 27. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Leveszel a polcról egy norbi és egy nem norbi terméket és összehasonlítod...


A nokedli meg max annyi, hogy tk liszből van-e, azt meg te is megcsinálod magadnak.

2011. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazad van leppurd, semmi különbség, de nem is az a lényege! A Norbi kaja nem kalóriaszegényebb, hanem a kódok miatt megtanítja, mikor/melyik napszakban mit kéne enni és mit nem. Amúgy sose eszek norbi kaját, még az emberkét is rühellem, szóval nem reklámozom :D Csak annyi, hogy nem a kalóriaszegénység a lényeg, hanem a kódok, mert így számolgatás nélkül is tudni fogja mindenki, hogy mikor mit egyen :D

Amúgy a zumba állítólag nagyon jó, ma megyek az első órámra, kíváncsi leszek :), heti háromszor tervezek járni. Viszont étrendemben semmit nem akarok változtatni azon kívül, hogy több zöldséget fogok enni.

2011. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!