Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leg magic, leg fit, leg...

Leg magic, leg fit, leg trainer? Árban különböznek, de valyon hatékonyságban is? Melyiket használjátok? Melyiket érdemes venni? MEgéri az olcsóbb is? Vagy az nem olyan? Lehet ettől vékonyodni combból és hasból? Feszesebb lesz a fenék?

Figyelt kérdés
Mennyi idő? Hol érdemes megvenni?
2011. febr. 18. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ezeket valaki órákig csinálja, akkor lehet, hogy fog fogyni valamennyit!

Napi 5 perctől biztos, hogy nem ;)

2011. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem leg magic-em van,és kb 15-20 percet használtam naponta(mostanában lusta vagyok X) ).Netről leszedtem gyakorlatokat is,megvan hogy hogyan kell csinálni,hogy hatásos legyen.Amúgy nekem gyorsan lett eredmény,kb 1-2 hét után valamivel feszesebb lett a combom,fenekem.Körte alkat vagyok,igy leginkább csípőm tájékát szerettem volna formázni,és szépen látható eredményt értem el vele kb egy hónap alatt.Nem sokat fogytam,hanem inkább átalakultam :)
2011. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vok-én kéz alól vettem,ujsághirdetésen keresztül futottam rá véletlenül.
2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!