Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azokat kérdezném akik steppert...

Azokat kérdezném akik steppert használnak. Milyen gyakran, és mennyi percet használjátok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után volt hatása?
2011. márc. 6. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer, régen vettünk egyet otthonra. Hamar kiderült, hogy a legértelmetlenebb edzőszerek egyike. Fogyni életben nem fogsz tőle (hacsak nem napi három órát lépkedsz rajta), és az is érdekes, hogy édesanyám remek, tornával karban tartott alakjáról képes volt leszedni az izmot. Már évek óta a pincében porosodik a stepper, ott van a legjobb helyen.
2011. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én régen használtam. akkor hetente kb 4x 35 percet lépegettem. volt valamennyi látszata, de igazából nem izzasztott meg nagyon, meg kicsit monoton is volt. áttértem az aerobikra és ennek sokkal több látszata van, meg is izzadok és ehetek mellette rendesen. mikor mini steppereztem szigorú diétán voltam. ma sokkal többet eszek mégsem hízok. tehát én azt mondom kiegészítésnek jó talán a mini stepper de mellé kell valami aerob vagy kardió edzés.
2011. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nagyszerűen lehet tőle fogyni,persze csak jó diéta mellett,én heti 3-4x fél órát nyomtam,időnként egyéb gyakorlatokkal kiegészítve(felülés,lábemelések,guggolás,súlyzó),és szépen olvadtak le a kilók.kb.4 hónap alatt fogytam 20 kg-ot.és az állóképességet is javítja.szóval nekem működött.
2011. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!