Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki használ Leg...

Van itt olyan aki használ Leg Magicet? és ha igen, akkor milyen hatást értetek el vele? Napi hányszor használjátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 18:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekünk van és én nagyon szeretem. Ha naponta 5x csinálsz belőle vagy 20-30at akkor egy hónap múlva már ki fog rajzolódni a belső combizmod. :) nagyon hatásos,csak ne felejtsd el minden nap használni!
2010. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

anyuéknak van, anyu meg húgom használják, minden nap pár percet, mikor eszükbe jut, úgy ahogy az előttem író írta, 20-30at.

Azt mondják nagyon hatásos, nem megerőltető, akkor csinálják, mikor eszükbe jut, jó a narancs bőrre, formálja a popsit:)

2010. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
A leg magictől tönkremennek a térdek, mert természetes ellenes a mechanikája.Valóban hatásos, de nem ér meg 2 térdet a formásabb comb, inkább maradjatok a sportnál.
2010. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!