Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zyneritet hányszor használjá...

A zyneritet hányszor használjátok?

Figyelt kérdés
és miért mondjátok, hogy kitart fél évig is? nekem az van ráírva, hogy 5 hét után dobjam ki. csak a pattikra kentetek belőle?
2009. nov. 10. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenem van (vagyis inkább volt, most fogyott ki kb. 5 hét után, újat kell majd feliratnom a bőrgyógyásszal).Nekem úgy írták fel hogy reggel és este kenjem át vele az arcom (persze a szemkörnyéket kivéve, és azért az sem árt ha nem megy a szájba xD).

Szerintem azt a területet is kend át ahol nincs pattanás, legalábbis én úgy csináltam, és már rengeteget javult az arcom. =)Persze teljesen még nem tűntek el, de a legfőbb célja ennek végülis az, hogy ne legyenek olyan mélyek a pattanások, hogy ne maradjanak hegek utánuk.

2009. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én naponta 1szer, mindig este, ugyan is ez egy elég erős készítmény és különben nagyon kiszárítaná a bőröm. 5hét után is lehet használni, nem lesz tőle semmi bajod, annyi hogy a hatása gyengül, ami nem feltétlen rossz.
2009. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és normális, hogy úgyérzem hogy ég?:D nem nagyon, nem vészes, tényleg. ti kombináltátok valamilyen gyógyszertári krémmel? nem akarom hogy nagyon kiszáradjon, drogériásat meg nem akarok rá. tudtok valami ajánlani? hidratáló-félét, amitől nem leszek ragyás
2009. nov. 10. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csak este használom,és nekem is nagyon sokat javított a bőrömön:)
2009. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy nap többször is használom és még mást is amivel csak este kell be kenni nekem is nagyon ki szárította először a bőröm.Arra pedig hidratáló szappant használtam és helyre jött.
2009. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!