Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kockás a hasam?

Hogyan lehetne kockás a hasam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de sovány sem, olyan átlagos...viszont a családomban szinte mindenki túlsúlyos, és én nem szeretnék az lenni.

Szóval szeretnék egy picit izmosítani. Nem izompacsirta akarok lenni, hanem csak kb annyira, hogy látszódjon "pár kocka" a hasamon. (bocsi a furcsa megfogalmazásért)

Ja és ezt ha lehet edzőgép nélkül, rövid idő alatt szeretném végrehajtani.

Amúgy rendszeresen járok úszni, de ez csak arra jó, hogy megtartsam a súlyom.

13/F


2009. febr. 10. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A kockás hasat a legnehezebb elérni. Nem elég felülést végezni hozzá, mindenképp kell kardio mozgás előtte. Illetve, ha van felesleg a pocin akkor alatta fog épülni az izom, ezért kell a kardio, mert az fogyaszt is. Sima felülésektől nem nagyon lesz eredmény. Egy kis torna + otthonra nagyon jó Rubint Réka 3. és 4. DVD-je, melyeken nagyon szuper has programok vannak. Az egyik 20 perc, a másik 30. Ha gondolod nézd meg.
2009. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Hasprés gyakorlatok lassan végezve, magas ismétlésszámmal
2009. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
42%
Tavaly rám is rámjött ez, de jó hogy nem csináltam komolyabban, mert idén tanultuk, hogy hogyha az előtt kezdessz el kondizni, hogy teljesen kifejlődött a tested akkor valahogy a csontjaiddal lesz valami és kb 10 cm-rel kisebb leszel. Szal szerintem várj egy 3-4 évet :)
2009. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a te korodba meg varnek ezzel..legalabb egy ket evet,,,addig csinalj neha felulest..de ne mindig ugyanugy...csinalj valtogatva az oldlakat(h viszed a jobb konyokod a bal terdedhez es forditva)...meg labemelesek is segitenek..csinalj ezekbol 5x25ot hetente v 3szor
2009. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy heti 3x szoktam napi 100 fekvőtámaszt csinálni, 100 felülést (ezeket tizesével, 3-5 mp kihagyással) meg pár lábemelgetést. akkor ezek szerint ennyi elég még egy pár évig

(érdekes, hogy a karomon nem látszik annyira sok izom, de nagyon jól megy a fekvőtámasz:)

2009. febr. 12. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Edz heti 3xszor. És ne 25-öket csinálj mert az csodaszám hanem annyit amennyitől izombukás lép fel az adott területen akkor pihenj é kezd elölről ha újra képes vagy dolgozni.


Ha fiú vagy ne riszáld magad értelmetlen tornadvd-re. Edz!


A kondizástól nem mész össze. Ha heti 3szor súlyozol és mondjuk abból 50% ami olyan irányú ami "megállítja a növekedést" típusú gyakorlat pl fej fölé nyomás stb. az azt jelenti, hogy heti kb. 45 percet töltesz ilyen helyzetben. Na szóval ha ez a heti 45 perctől te összemész akkor a gravitáció napi 24 órás hatása miért nem csinál belőled törpét. És akkor még ott van a máik 50% amiben szerepelnének húzódzkodások ami viszont ezen az elven növekedést jelentene.

2009. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!