Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasoltok?

Milyen sportot javasoltok?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a lábam miatt (huzamosabb ideig nem lehet erőltetni, dok imondta, lúdtalp, stb) nem tudok olyan sportot, amit űzhetnék. kosár, kézi, röplabda, foci kilőve. gondoltam vmi társastáncra, mégiscsak emberek vannak ott, meg lányok is, de azt se lehet.:S Tsizta tanácstalan vagyok! Olyan sportot szeretnék, amit hobbiszinten űzhetnék, és még közösségbe is lennék.
2009. febr. 7. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lab nelkul melyik sportot tudnad uzni, gondolkodtam, es a sakk jutott eszembe csak. Esetleg ping-pong, de ott is kell a labadat hasznalni.
2009. febr. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úszás esetleg?:D túrabicajozás?
2009. febr. 8. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Kajak??
2009. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amőba?
2009. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az uszas az nagyon-nagyon jo sport, de azert nem irtam eloszor, mert azt irtad, hogy kozossegbe lennel szivesen. Tehat valami sportot keresel, amit inkabb csapatban lehet csinalni. Az uszas nem ilyen. De, nagyon jo sport, es ott is lehet baratokat szerezni persze!
2009. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor mit javasolsz?:)
2009. febr. 9. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abban se vagyok biztos, hogy a lábadat végleg le kellenes írni. Mi az, hogy nem lehet erőltetni? Lúdtalpam mondjuk nekem is van (bár nem a legsúlyosabb eset), de azért heti 60 km-et gond nélkül lefutok. Nem biztos, hogy neked ennyit kell, de talán azért lehetne próbálgatni.
2009. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tánc! Társastánc!! :) Remek! Én is lúdtalpas vagyok...de ott van speciális puha talpú cipellőnk, amiben nem fáj a lábaid, tuti! versenyző vagyok, így tapasztalatból biztosra mondom.
2009. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!