Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot javasoltok?

Milyen sportot javasoltok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok(lány),sok sport körében megfordultam már,úszás,röplabda,futás,nagyon sokat görkorcsolyázom,jégkorcsolya szezonban azt is rengeteget, műkorcsolyáztam,balettoztam,mégsem tudom,mit tudnék sportolni,vagy csinálni. agressz korit ilyen idős korban már lehet késő lenne elkezdeni,vagy akár a gördeszkát is,

műkorcsolyán meg lehet beraknának kezdők közé,mivel csak 1 évig koriztam,és nemnagyonlenne ínyemre a kicsik között csúszkálni.


2009. okt. 25. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Kosárlabda ? Vagy valamilyen küzdősport ?
2009. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemigazán vagyok csapatsportos beállítottságú. =S
2009. okt. 25. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem késő a kori se, és a deszka se. Ha bekerülsz egy olyan társaságba ők sem fognak kinevetni, hiszen ők sem úgy születtek, hogy mindent tudtak.


Szvsz a triált ajánlanám, igaz, hogy költséges sport, de azt a feelinget semmi nem adja vissza(nekem), amit ez nyújt.

http://www.youtube.com/watch?v=Z19zFlPah-o&feature=player_pr.. (kedvcsináló)


Ha ez nem annyira gyere be, akkor ott van még a BMX.. azt sem késő soha elkezdeni..


Remélem segítettem: )


Let's ride sys'.. ; )

2009. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
GÖRDESZKAAAAA.....nem lehet ráunni..... az a lényeg hogy élvezd
2009. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kajak - kenu


Én tökre kenuznék hajnalban a margit sziget körül!!

2009. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
wáóóów.='Đ kössz mindenkinek emberek.sokatsegitettetek.:D
2009. okt. 25. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
inkább freeride és cc keveréke biciklizés a cc megadja a kondit a freeride izgalmas és egy bizonyos szinten elég a bátorság is nem kell különösebb tudás (a halálfélelmet nem lehet megunni:D)
2009. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Esetleg a mászás is bejöhetne fal- vagy netalántán sziklamászsás...
2009. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka deszka


egyértelmű ... :)


*TyLeR* vtam

2009. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!