Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek illene hozzám?...

Szerintetek illene hozzám? Nem lenne késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok.:D

Nagyon tetszik a hastánc,és mondták már,hogy ritmusérzékem is lenne hozzá.

Február elején indul is egy kezdő csoport.:DD

DE az a baj,hogy van "egy kis hasam" és inkább husis alkat vagyok nem az a vékony lány.:(

Szerintetek akkor is lehet szép,és jó táncos valaki ha kicsit husis.?:((

És nem késő így 15 évesen?

Előre is köszii.!:)


2011. jan. 26. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ehhez van kedved, akkor persze, hogy kezdd el!

Amúgy ha megfigyeled a legtöbb hastáncos pont, hogy "husis alkat", és olyan vékonyabb.

Ha kedved is van hozzá, és lehetőséged is van részt venni, akkor szerintem egyértelmű a válasz! :P

2011. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Én speciel nem értek hozzá, de az elolvasott információim alapján a legtöbb szakértő úgy vélekedik, hogy akkor a legvonzóbb a hastáncos, ha egy egészen kicsit husis, akkor van mit ráznia. Szerintem lehet benne valami.

Emellett a hastánc mellett tényleg bármilyen sport megfér, ezért nyugodtan nekiállhatsz, és mellette párhuzamosan sportolhatsz, hogy az alakodat is hatékonyan formáld olyanra, amilyenre csak szeretnéd. Ha szeretnéd, segíthetek is ebben.

A 15 év nudli, még kifejezetten fiatal vagy hozzá, remek kor. Indiában valószínűleg túlkorosnak kiáltanának ki, de a legtöbb, akiről hallok, huszonévesen kezdte el a hastáncot.

Szóval hajrá!

2011. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!