Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kockahasat...

Hogyan tudnék kockahasat csinálni?

Figyelt kérdés

Először is elmondanám ,hogy olvastam ott valami testzsir dolgot meg olvastam egy hasprés cuccot is.

És igen googleba is megnéztem . de a testzsirral nem igazán tudok mit kezdeni hisz ha jól néztem valami diéta kell ahoz meg nem értek. a hasprés pedig nemtudom melyik a jo/jobb gyakorlat mert nem értek hozzá .


magamról 16 vagyok (egy hete) 180 cm magas , 63/64 kg (ez igy ingázik de általában 64 mint 63).

lassan 4 hónapja járok kondizni heti 4 szor természetesen az erőlétemen ez nagyon meglátszik.


az a baj ,hogy a hasam nem nagyon akar formálódni.persze van változás de nem akkora mint máshol (pl. tricepsz).


mit tanácsoltok?


2011. jan. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, akin nem lehet segíteni...


Diétázz, hasazz, ja, egyiket sem akarod, szopi.

2011. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én nem mondtam olyat hogy nem akarom !


de nem értek hozzá igy nem kezdem el mivel az rosszabb ha szarul csinálom. ezért kérek tanácsokat.

2011. jan. 22. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:

hanyattfekvés, lábak nyújtva, karok fej mögött (akár tarkón, ahogy jól esik hisz ennyi lesz az összes kényelmes benne)

láb megemel ~10 cm a földtől, és elemelkedsz felsőtesttel is kb. ennyire.

10x picit emelkedj föl-le (csak pár centit elég, kicsit húzódjon össze a hasizmod) majd le, pár másodperc pihi és újra.

minél többet csinálod, kevesebb pihenővel, annál jobban erősít...

testzsír: figyelj a kalóriabevitelre. ne egyél túl sokat, főleg ne fehérkenyeret, lisztet.. sok zöldség-gyümi meg hús.

sorry kicsit sarkított, de kezdetnek ez. ha 1-2 hónapig ezt csinálod, akkor érdemes belemenni mélyebben.

2011. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi kifogom próbálni :D
2011. jan. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!