Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet (szobán...

Milyen sporttal lehet (szobán belül) a leggyorsabban izmosodni, és mennyi idő után? (nagyjából)

Figyelt kérdés
164cm vok, 64kg, és szeretnék picit lefogyni meg megizmosodni. Van szobabringa, 10kgs súlyzók, padló. Úszni ezen kívül is eljárok, de semmit nem fogytam alatta. Tavaly szoba bicikliztem hosszú ideig, és lejött 10kg, de ez fél év volt. És most nem csak simán fogyni szeretnék, hanem izmosodni is. 14F.
2011. jan. 21. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre sajnos,vagy egyik,vagy másik.
2011. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Viszont akkor milyen sportokkal lehet megizmosodni?
2011. jan. 22. 12:44
 3/8 A kérdező kommentje:
A paraméterek azok amiket fent leírtam.
2011. jan. 22. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
szobabicikli mellett híztál? az igen. ne lakáson belüli "sportot" keress, menj le edzőterembe
2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem híztam szobabicikli mellett. Pont azt írtam, hogy fogytam 10kgt szobabringától:P. Az edzőterem az jó ötlet, csak szüleim nem tom miért (felvetettem már párszor) nem engedtek el:S ezért kellene így egy ilyen szobán belüli összeállítás, amivel bírnék izmosodni.
2011. jan. 24. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem engedtek el?:O jó hogy nem tiltják meg,hogy megprobálj egészségesen élni...
2011. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DannyZuko ***** válasza:
a régi jól bevált 3as. ez nagyából megmozgat mindent és kondit is ad. a futás a lábak miatt kell. felülés, fekvőtámas, futás. na mondjuk utóbbihoz elég nagy szoba kell :) edzéssel fogysz is, mivel zsírt égetsz el. Izmosodni meg mindekép fogsz. fogyni sokat segít a rendszeres szauna és a szénhidrátok elhagyása... csak az első idők nehezek. sok sikert.
2011. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!