Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spórolás a proteinnel de hogyan?

Spórolás a proteinnel de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát már egy ideje gyúrok és gondoltam feldobom magam egy kis fehérjével, jó ötlet meg is vettem de ebből minden nap 2szer kéne fogyasztanom ami szerintem elég költséges dolog.

Sajnos nekem nincs pénzem arra, hogy havi 12ezret kiadjak fehérjére. Arra gondoltam, hogy csinálok valami "házi készítésű" turmixot azokra a napokra amikor nem edzek és így legalább nem kell a porból fogyasztanom csak edzésnapokon. Szerintetek ez így megoldható? és ha igen akkor kérlek titeket, hogy dobjatok meg egy-két ilyen otthoni turmixal.

ja és 18éves vagyok, mivel szüleimmel élek ezért azt eszem ami itthon van, próbálok minél több húst fogyasztani meg stb.

ti hogy oldjátok meg ezeket?

Kösz mindenkinek.


2011. jan. 21. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

én tudok sütni...

a házi turmixok meg feleslegesek, nem attól jó, hogy folyékony!

2011. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem akkor mit ajánlasz?
2011. jan. 21. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Felesleges spórolni, akk inkább ne is vedd meg.

Amúgy csirke+rizs, hal, túró...

2011. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ínyenc napokon a tepsiben vajban sült krumplit is engedélyezem magamnak ;)
2011. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jólvan, oké

még annyi, hogy egyik haver csinál ilyen turmix félét, hogy tojás banán méz meg ilyeneket pakol bele, szerintetek ez jó?

2011. jan. 22. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni hogy edzés után meg másna reggel iszok turmixot, így spórolok ha tudom hogy egy ideig nem tudok újat venni.
2011. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2011. jan. 22. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:

ég annyi, hogy egyik haver csinál ilyen turmix félét, hogy tojás banán méz meg ilyeneket pakol bele, szerintetek ez jó?


használd az agyadat:

nyerstojás egyenlő szalmonella, ráadásul 6 g protein van csak benne, szal legalább 4 kell, egy tojás 30-40 forint, tehát már drágább mint egy adag proteinpor, ráadáasul a banán meg a méz is kurv@drága, a cukorhoz képest.

2011. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, oké köszi
2011. jan. 22. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Az avidinről nem is beszélve, ami miatt fel sem szívódik a protein, ami benne van.
2011. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!