Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aránytalanul nagy a fenekem,...

Aránytalanul nagy a fenekem, milyen testmozgást végezzek, hogy le tudjak "faragni" belőle?

Figyelt kérdés
Nem löttyett a fenekem, hanem egyszerűen nagy...:S Sajnos a futást nem bírom, de azon kívül bármit megtennék, h kisebb popsim legyen:)
2009. febr. 3. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a futás a jó erre- de ne ijedj meg, tőlem mindenki jobban tudott futni...

Nem is futnod kellene, hanem nagyon lassan kocognod, ha fogyni szeretnél, mert helyi zsírégetés NINCS. A lehető leglassabb kedvenc zenéimmel kezdtem a futást, a 70 éves gyalogosok leelőztek a szigeten sétáltukban. Ez nem túlzás! Tök komoly.

Abban a tempóban futottam, ami még alig jár lihegéssel, amit tudtam tartani 10-20 percen át eleinte. Ez is sokat számít, de a zsírégetés úgy fél óra aerob mozgás után kapcsol be- addig csak vércukor megy...

3 hónap után már másfél órát tudtam futni- addigra emberi tempóban. A fenekem formás és szálkás. Mindezt dohányozva, 30 évesen kezdtem el.

2009. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

MINDEN ELISMERÉSEM A TIÉD ELSŐ VÁLASZOLÓ!

Kérdező ha nagyon nem szeretsz futni akkor kerékpározz amúgy nekem is nagy a fenekem de én futni fogok pedig nagyon utállok de az 1. válaszadó elindított bennem vmit:)

Nekem is nagy fenekem van pedig deréktól felfele tök vékony vok a popsim meg mint a ház:(

2009. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm!!! Én meg annak, hogy elindítottam valamit benned! Csak lassan, az elején ez a jelszó! Amint lihegni kezdesz, azonnal lassíts vissza! A kedves reakcióért cserében titokban elmondom, hogy én sötétedés után merészkedtem ki a Szigetre futni kezdetben, mert a közepes futók is egyszer simán lefutották az 5.35 km-es kört, amíg én még mindig a hasi légzéssel voltam elfoglalva a csigatempómban- az első 400 m-en.:D:D
2009. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem próbálkozhatsz a békaügetéssel.. nekem bevált!
2009. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Kipróbálom akkor a futást is...Szóval először lassan... rendben. Remélem jutok majd valamire! :)
2009. febr. 3. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, hat en nem vagyok valami jartas ebben de visszaolvasva kismillio valaszt, itt mindenki a Rubint Reka dvdjet ajanlja popora...te dontsd el ! :)

sok sikert

2009. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Sikerült "lefaragni" ?:)

2010. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!