Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyengének számítanak az...

Gyengének számítanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Ma bementem a konditerembe a suliban, és láttam, hogy szenvednek,viszonylag kicsi súlyokkal, vörösödő fejjel(kb20 kg-okkal,amit még én is elbírok). Az egyik srác 45kg-ot emelt fel és azzal csinált párat(a földről emelte fel azt a súlyzót, ami a fekvenyomónál van) ő erősnek számít? a többi osztálytársam épphogy egyet ha tudod emelni a 45kilóson a földről emelve, van aki felsem tudta. Gyengének számítanak az osztálytársaim? Vagy én vagyok túl erős?:D Csak kiváncsi vagyok, hogy állnak..Szinte minden tesin súlyzóznak, és szerintem ahhoz képest gyengék, sajnálom őket.

18/L (ők is 18 évesek)


2011. jan. 12. 20:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem vagyok otthon ebben a témában...:$:D

Na szóval, leírom, amit láttam..:D Volt egy rúd, és rajta a tárcsák, 45kg összesen rúddal.A két kezével megfogta a rudat, felemelte a talajról, majd utána csak az alkarját mozgatva fel és le emelgette..Tehát nem mind2 kezében volt 1-1 súlyzó, hanem 1 nagy rúdatt fogott a 2 kezével.Remélem így érthetőbb valamivel.:D

2011. jan. 12. 22:07
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi?

2011. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ez. És szabályosan csinálta tehát nem mozgott a felsőteste.
2011. jan. 13. 13:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát aki így bicepszezik 45kg-al azt nem nevezném gyengének.
2011. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sztem am nem lány vagy, hanem kíváncsi vagy, h jó erőben vagy-e
2011. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Tényleg lány vagyok:D A helyzet igazából az, hogy azért vagyok ilyen kiváncsi, hogy erőssek-e, erős-e, mert nagyon bejön a 45kg-al emelgetős srác:DDD Tényleg nem vagyok tisztába vele ki számít erősnek..bátyám 70 kilósan felcipelt a negyedik emeletre, mondjuk ő erős az biztos, de rajta kívül nem nagyon van viszonyítási alapom.
2011. jan. 13. 18:00
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott a mozgás és a terhelés lényegesen másabb, neki a dereka kapta a terhelést. Itt a csávó bicepsze elsősorban... Én azért 45 fölött csinálom, de a 45 nem atomkezdő szint. Bár elég szar, ha ezen múlik, h összejössz-e vele.
2011. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Dehogy ezen múlik:) Amikor még nem edzett, akkor is tetszett már..
2011. jan. 13. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!