Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fol szeretnek szedni par kilo...

Fol szeretnek szedni par kilo izmot aztan szalkasitani?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo, hogy van rajtam egy kis "felesleg", ez egy kis zsirt jelent a hasamon meg itt-ott :D... de ennek ellenere en meg szeretnek fol szedni par kilo izmot erre egy 2 honapos kreatin + 86%-os feherjetartalmu proteinnel gondoltam (kaja nagyjabol rendben) es persze heti 5 sulyzos edzes :) ez utan remelem fol jon par +kg izom


ez utan egy szalkasito kurara gondoltam glutamin+BCAA heti 3 sulyzos edzes + kardio , piheno napokon kardio


ez igy rendben van? :)


2011. jan. 9. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,de szálkásításkor is mehet 4 súlyzós edzés
2011. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vitamin PAK nem árt, szálkásításkor Glutamine, kardió helyett intervallum edzés.
2011. jan. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Belissio válasza:
Minek edzel 5x egy héten? Súlyzós edzésből bőven elég a 3 alkalom (max. 4). Ha nem edzel normálisan 1 edzésen akkor ne álmodj plusz izomról. Egy izomcsoportnak 1 hét regenerálódás kell! 2. Avval hogy csak fehérjét eszel és szénhidrátot nem (hogy ne jöjjön fel több zsir) megint nem fér össze. Az izomépitéshez ugyanúgy kell szénhidrát is! Az se nagyon stimmel hogy a kaja "nagyjabol rendben". Vagy rendben vagy nem! Már gyökereiben nem vagy tisztában az alapokkal, sem a tömegnövelés sem pedig a szálkásitás terén. Ha nincs alap, nincs mire épitkezni! Javaslom, olvass utána a builderen..
2011. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!