Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izmosodni szeretnék,...

Ha izmosodni szeretnék, mindenap, vagy csak az edzési napokon kell ételkiegészitöt ennem?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kezdtem el edzeni. Ugy döntöttem h.beviszek a szervezetembe sörélesztöt + tejsavoport.Kérdésem az lenne h. mejikböl mennyit,naponta hányszor és csak az edzési napokon,vagy minden nap kell enni?
2011. jan. 6. 01:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézz már szét a fórumban, h XáXorXépről milyen vélemények vannak.


Nem biztos, hogy azért ért hozzá, mert azt mondja, amit hallani akarsz.

2011. jan. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
leppurd ha nem tudsz értékes használható véleményt kifejteni, miért ócsárlod azt aki azt teszi ?!
2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A tejsavóoporról nagyon sok jót tudok mondani, régebben Én is sokat használtam, ma sem azért nem használom mert nem egészséges a szervezetnek.


Kiemelném, hogy Tápláló, béltisztító és emésztést elősegítő. Ásványi anyagokban gazdag. Jelentős tejcukor tartalma kellemes, édes ízt kölcsönöz a belőle készített italoknak és ételeknek.Tápanyag-összetételének köszönhetően mindennapi fogyasztása javasolt. A tejsavó - mint a 252 egyik formája - az egészséges táplálkozás részét képezheti.


Kiváló kiegészítője a sörélesztőnek, mivel hatékonyabbá teszi az élesztőgombák működését.


Inkább ezeket ajánlanám mint ész nélküli tabletták beszedését egész nap halomszámra. És óva intenék mindenkit az napi öszöri agyonétkezéstől, mert nagyon egészségtelen koptatja a szervezetet és elhízáshoz vezet.


Ezeken az oldalakon egy kis összefoglalót láthatsz, fogyazd a sörélesztőt és tejsavóport egészséggel


[link]


[link]

2011. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És ezen az oldalon ízletes receptek is vannak.


[link]

2011. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!