Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » H4xor szerinted is nagy arc? :D

H4xor szerinted is nagy arc? :D

Figyelt kérdés

Én marhajót röhögök a beszólásain :D

Meg azér képbe is van a dolgokkal.


2011. jan. 1. 22:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Jah és még valami a névtelenséghez:aki keres az talál.Kb 10helyen írtam már le a nevemet,címemet hogy aki akarja leverheti rajtam a sérelmeit.
2011. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:

"Egyébként ki nem sz*rja le ki az"


Még most sem jutott bele abba a koxos buci agyadba:D.

2011. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
11%
h4xor egy senkiházi..
2011. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

tegnap 22:58

Tehát a kis mondókámra ennyit bírtál összesajtolni a csökevény agyadból?Akkor most ki is a hülye?Amúgy téged ki a f*sz kérdezett?Ki a f*sz vagy?Ki a k*rva anyádnak képzeled te magad hogy nekem meg kéne felelnem innen bárkinek?

Bár az megnyugtat hogy a koxal annak jönnek állandóan akire nem tudnak más szart dobni.Te meg gondolom valami kik*rt nagy idióta vagy aki a kretén kockahasas kérdése miatt le lett oltva és azóta ezen sír

2011. jan. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Amúgy téged ki a f*sz kérdezett?Ki a f*sz vagy?Ki a k*rva anyádnak képzeled te magad hogy nekem meg kéne felelnem innen bárkinek?



Remélem azt vágod hogy egy névtelen fórumon irsz ilyeneket;) Ennyi erővel te ki a f@szom vagy?;)

2011. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
olvassál csak vissza debil barátom.Látom neked sem pörög a google az fejedben
2011. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
Full agyatlan vagy:D Már csak az tud rajtad röhögni, akiből már régen kiszállt az élet. Szánalmas vagy nem tudsz érvelni semmit csak lököd az obszcén szöveget állandóan, mert a koxtól parányira zsugorodott az amúgyis töppedt agyad:xD.
2011. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
mégis te terelsz hülyegyerek
2011. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
elég paradox módon viselkedsz, ha állításod szerint nem akarsz megfelelni senkinek, akkor miért válaszolsz a provokációra? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az ezen a fórumon kialakul imidzsed talán elég fontos lett az életedben.
2011. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
akkor olvassál te is vissza az elő kommentemig.
2011. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!