Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » H4xor szerinted is nagy arc? :D

H4xor szerinted is nagy arc? :D

Figyelt kérdés

Én marhajót röhögök a beszólásain :D

Meg azér képbe is van a dolgokkal.


2011. jan. 1. 22:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Az itt jelenlévők közül az fikázta H4xor-t aki a toplistán alatta van... Én nem tudok mit mondani róla.. mindenki azt ír ide amit akar, ő ezt kihasználja mert elég bölcsen fogalmaz meg minden, igen tényleg ki mondja az igazságot és ez néha fáj.
2011. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon nagy forma, nagy haverom!:-)
2011. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem h4x0r, hanem te ganajolod össze a fórumot, mellé a neved sem mered vállalni....
2011. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy beképzelt senki akinek büdös a munka. 20 évesen koxolni, beszarás.
2011. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
44%

"neved sem mered vállalni...."


Miért Te vállalod vagy a barátod ? A haxor az egy név talán. Egyébként ki nem sz*rja le ki az. Ti is csak röhögni jártok fel.

2011. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
De neked még a nicked sem látszik...
2011. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
lol leppurd;D ha nem tudsz mibe belekötni.. inkább ne tedd;)
2011. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Bele tudtam, én vállalom, h ezzel a nickkel írok, h4x0rék is, te nem, ez arra enged következtetni, h szégyenled az írásaid. És nem akarod, h máshol ezek alapján ítéljenek meg, ennyi.
2011. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy névtelen fórumon? xD
2011. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

tegnap 19:57


Nem olvasgattam a kommenteket csak ez szúrt szemet,és válaszolok is:


Készülj versenyre naturál hülyegyerek.

Május óta naturálban hoztam össze egy olyan formát amiről te esetleg álmodozol.Majd ősszel vagy jövő tavasszal meglátjuk ki nevet a végén.Ha nagyon akarsz superbodyn mellém állhatsz.

Mielőtt meg bepofázol tudhatnád hogy a "büdös a munka"kifejezést kikre használják.

Hát nem arra aki versenyre készül hanem a hozzád hasonló hobbyp*csökre akik koxolnak de a versenyzéshez közük nincs meg a 15éves naposimos cigánygyerekere.

No meg azokra akik ész nélkül szednek be/szúrnak be minden szart és vergődnek ha jön a negatív visszacsatolás.


Az meg hogy hány évesen mit,miért csinálok rád tartozik?Csak vinnyogsz mert párszor le lettél oltva a hülye hozzászólásaid miatt.De azért nehogymár én legyek a paraszt mert 1 hülyének megmondom hogy:"bazze te hülye vagy"

2011. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!