Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sikerülhet ez? Ami lejjeb ki...

10dani10 kérdése:

Sikerülhet ez? Ami lejjeb ki van írva?

Figyelt kérdés

mennyi gyakorlással lehetnék olyan mint "Boyka" a Vitathatatlan című filmből?

Érdemes megnézni a filmet...inkább a 3. részét :D


18éves koromra nézhetek úgy ki mint ő, és csinálhatok olyan rugásokat meg minden? :)


2011. jan. 1. 17:55
 1/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
ja, de ne felejtsd el, ez egy FILM
2011. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább menj le egy ökölvívó edzésre.Az első komolyabb füles után meg fog változni a világképed és a küzdősportokról alkotott ábrándjaid,hidd el.

Egy valódi bunyóban meg nincs helye az idétlen ugrabugrának,meg levegőben pörgésnek.

És 18 éves korodra?Mennyi vagy most 10 éves,vagy mihez képest gyermek?

2011. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja, de azt se felejtsd el hogy a láb sokkal erősebb a kéznél, és jobban tud ütni mint egy pofon.

Ha megnézed a filmet te is megérted.

Nekem nagy tehetségem van hozzá sztem, már megtudom a Butterfly kick-et, és még sok rúgást, és bírom az ütést azon ne aggódj, harcoltam én már, nehogy azt hidd hogy nyápic vagyok.

2011. jan. 2. 17:43
 4/4 A kérdező kommentje:

És ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne válaszolj, mert egyikőtök se a kérdésre válaszolt!


azt kérdzetem MENNYI GYAKORLÁSSAL!

2011. jan. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!