Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítenél nekem ebben? Egy...

Segítenél nekem ebben? Egy hónap alatt sikerülhet? Sok tanácsot várok! Bombanő szeretnék lenni!

Figyelt kérdés

jelenleg 164 cm/ 54 kg vagyok. Van egy kis feleslegem a hasamon és a combjaimon, ezt szeretném ledolgozni, tehát olyan 4-5 kg-t fogyni(kb. egy éve sikerült 10 kg-t leadnom, de aztán beállt a súlyom és még nem vagyok megelégedve). Sikerülhet úgy, ha naponta eljárok futni (mennyit fussak?) tornázom 30 percet és biciklizem is (kb. 5 km). Mit mellőzzek az étrendemből? Illetve mit egyek, ami segítene ebben? nem akarok csupa izom lenni, csak szép formás NŐvé akarok válni. (meglepetésnek szánom a páromnak, mert most nincs itt, és kb. egy hónap múlva látom csak, de akkorra egy bombanő akarok lenni)

előre is köszi

19/L


2011. máj. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nem is lehetnél csupa izom,de még 1 év alatt sem.

A formás meg=izmos feszes test alacsony/ideális testzsírral.

Ha meg nővé akarsz válni,akkor az már megvan.

Csak egy nő írhat ki olyan kérdést,hogy 1 hónap alatt akar elérni bármilyen látványos eredményt is.

2011. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
pfff...nem gondolod h egy pasi kibirja nő nélkül 1 hónapig??pláne a ti korotokban amikor minden nap 5 ször kéne egymásnakesni.
2011. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ha téged is kötne egy fogadalom és vallásos lennél, akkor kibírnád, és ha el kellene utaznod az Isten háta mögé
2011. máj. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!