Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hatásos lenne? Vagy mást...

Ez hatásos lenne? Vagy mást is kellene csinálnom a kondi teremben.

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok, és le szeretnék fogyni. 180 cm magas és 70-72 kg vagyok .

elszeretnék járni konditerembe, arra gondoltam h csak a fotó padit használnám. napi 1 órákat futnék rajta kül. intenzitással. lehet ennek vmilyen eredménye?

mivel sajnos a többi súlyemelő és hasonló gépekhez nem értek.


2010. dec. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A termekben mindig vannak edzők is... Tőlük lehet segítséget kérni, ha valami nem megy... Én amikor mentem vettem egy hónapos bérletet úgy, hogy előtte életemben nem voltam ott... Kértem segítséget és kaptam is. megmutatták mi merre és kijavítottak, ha hibáztam... Nem szégyen kérdezni, ha nem értesz valamit... a Kondisok általában segítőkészek csak nem a hülyékre kell hallgatni, akiken nem látszik...
2010. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy születtem, hogy értettem minden géphez, bizony.


Amúgy bárki segít, ha megkérdezed, hogy ez-az hogy van.

Többször kérdeztek engem is, én mindig szépen elmagyarázom a gyakorlatok végrehajtását, majd ha kell be is mutatom.


Természetesen csak akkor, ha olyankor kérdeznek meg, mikor éppen megyek a pontból b-be, esetleg a pihenőidőm töltöm. Ha gyakorlat közben zargatnának, akkor csúnyán néznék :)

2010. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Meg ha olyan a terem akkor a gépeken rajta is van kis pálcikaemberrek rajzolva, hogy kell használni :) Amúgy bárkit megkérdezhetsz, szívesen fognak segíteni
2010. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clem ***** válasza:
Hát kérdezz meg ott valakit...mert jó lenne a futópadozás előtt kb. 30 percet kondizni is..!:)
2010. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!