Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iskolai tesi óra. Tornázzak...

Iskolai tesi óra. Tornázzak vagy ne?

Figyelt kérdés
Már 3 éve fel vagyok mentve tesi alól. Valamelyik doki azt mondja, hogy tornázzam nyugodtan, nincs nekem semmi bajom, valamelyik meg azt, hogy véletlenül se. Tudnátok ajánlani egy jó ortopédust? A térdemmel van a baj. Köszönöm!
2010. dec. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is gondok vannak sajnos a térdemmel patella, laza térdszalag túl gyorsan nöttem , számtalanszor megrándult a térdem. Nem tudnam beletörödni hogy bármikor lesérülhetek és két hétig a bedagadt térdemmel leszek korlátozva rossz esetben a kórházban kötök ki leszivni a vizet....

Eljártam konditerembe keményen edzettem a combfeszitőm persze volt/van rajtam térdszoritó és ez immár 4 éve volt hogy kiment utoljára a térdem.


Ez csak saját felfogásom... ha nem tornászol komolyabban nem hinném hogy kimegy de elég sz*r úgy élni hogy egy bálon rosszul lépek és kiugrik a térd.

2010. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meglehetne oldani testnevelés órán azt,hogy egyes részekből felmentsenek akkor én azt választanám.

De van egy sport ami jót tesz Neked:az az úszás.Ha teheted,ússzál sokat!!

2010. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem már 3szor volt műtve ugyanaz a térdem másfél évig voltam felmentve és azt mondtam h tesizni akarok de nekem nem jött helyre a térdem mert ezen nem lehet javítani de térdszorítóval nagyon jól megoldható.

Szerintem tesizz annyit amennyit bírsz lehet részeleges felmentést is kérni meg kell erősítened.

Amúgy jó orvos Dr Hehl István.

2010. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az úszást többen is ajánlják, és én is szeretnék úszni, de sajnos nincsen rá anyagi lehetőségem. Gyógyúszást sajnos nem kaphatok, mert abban a kerületben ahol lakom nincs ilyenre lehetőség. Máshol meg nem fogadnak.
2010. dec. 30. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!