Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tornázzak 13 évesen?...

Hogyan tornázzak 13 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok nem vagyok gyenge van erőm de rendszeressen még nem tornáztam szeretnék kérni tippeket hogy mennyit és hogyan tornázzak úgy hogy jelentősen növeljem izmaimat : karok has mell lábak! és persze hogy hogyan étkezzek! légyszi segitsetek a válaszokat előre is köszönöm! :)
2010. dec. 23. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még ne várj komoly fejlődést. Súlyzós edzéssel még mindenképpen várj 4-5 évet. Esetleg kezdj el valamilyen labdajátékot, vagy menj el úszni. Nagyon jó alapokat fognak adni.
2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem nem kéne neki 4-5 évet várnia. Ha 14 évesen elkezdi és rendesen csinálja fokozatosan semmi baja nem lesz. Viszont javaslom inkább a boxot. Az egy szép férfias sport amire akár mától is eljárhatsz
2010. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is. A súlyzókat kerüld el.

Úszás, küzdősportok, fekvőtámasz stb.

13 évesen még nem állt rá a test a nagy izmokra, ne várj csodákat.

2010. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!