Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vibra Belt érdemes lenne meg...

Vibra Belt érdemes lenne meg vennem? Nagyon Fontos!

Figyelt kérdés

csak komly véleményekeszeretnék kapni!

[link]

[link]


2010. dec. 24. 08:22
1 2
 1/11 Saten ‫҉ ***** válasza:
61%
A világon a legkomolyabb válasz ez: NEM! Mit vársz egyáltalán tőle? Ha azt gondolod, hogy beülsz ebbe a matyiba ami összeráz mint hülyegyerek a csokipudingot és te ettől lefogysz? ha így van akkor tévedsz. Ahhoz, hogy fogyj, úgy kell étkezni és illene mellette sportolni is. Ha mint masszásként vennéd egy kemény edzés után akkor megint csak azt kell mondanom, hogy nem éri meg. Sokkal jobb munkát végez egy masszőr még akkor is ha a kezdő. Még lehet a hugicád is ügyesebb ennél a gépnél. Szóval ismét felteszem a kérdést: mit vársz ettől
2010. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, az bitzos, hogy nme fogsz tőle úgy kinézni, mint Kapocs Zsóka... (persze akkor, ha eddig se úgy néztél ki)
2010. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a véleményed.nem ismerem ezéert nem tudom mit várjak töle!az uszogumim letornásása nem megy.kb 12 évig keményen bicikliztem!formés popsi de nagyon vastag lábaim lettek!

és keresek valamit amivel tudnám egyensujozni!!!!

2010. dec. 24. 08:46
 4/11 A kérdező kommentje:
2010. dec. 24. 08:50
 5/11 Saten ‫҉ ***** válasza:
Inkább rendes étrenddel próbálkozz... amíg többet eszel mint amennyi a napi felhasználásod akkor tök mindegy milyen habverőt veszel. Próbáltál már személyi edzőhöz elmenni? Azt a pénzt inkább rá fordítsd és egy jó kis konditeremre
2010. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mady válasza:
Nekünk van ilyenünk mindenre jó csak arra nem hogy lefogyaasszon különben mi már maszirozonak használjuk
2011. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen vibra baromság kell, inkább itt nézz kürül


több örömöd lesz benne....


[link]

2011. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a legutolsonak annyit szeretnek mondani... nöj fel és ezeket használd te.mert én soha nem fogom.

És ha okos ötleted vagy véleményed nincs akkor inkabb meg se Szólaéj!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 19. 12:13
 10/11 anonim válasza:

Az 5-ös válaszolóhoz szólnék!


Személyi edző???? Ember! 5000Ft/alkalom, azért hogy ott hajrázzon mellettem? Heti három edzésre havi 60e Ft, és akkor még a konditeremért meg az egyéb dolgokért nem is számoltam semmit. Ennyibe kerül egy ficsúr, aki pusztán divatból ott szívja az emberek vérét a konditermekben.

Ha valaki edzeni akar, akkor az edz. Semmi szükség nincs méregdrága vészívókra! Komolyan mondom, a "személyi edző" az egyik legfeleslegesebb dolog a világon! Azon kívül, hogy vagánykodni lehet vele a konditeremben, egy kalap semmit sem ér!

2014. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!