Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így jó lenne? Testépítés

Így jó lenne? Testépítés

Figyelt kérdés
van rajtam pici felesleg januárba elkezdenék szálkásítani persze diétával és úgy nyár végén jönne a tömegelés
2010. dec. 22. 22:41
 1/5 Vadmeggy ***** válasza:
Ez kérlek hülyeség. Akinek nincs izomtömege annak nincs mit szálkásítania. Én azt ajánlom, hogy kezdj el rendesen táplálkozni mellette járj le heti 3 szor edzeni. Ha meg lesz a megfelelő izomtömeged, akkor elkezdhetsz szálkásítani is.
2010. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már megvan az izomtömeg 1.5véet tömegeltem csak ha hirtelen elkezdek utána tömegelni megint az itt a kérdés
2010. dec. 22. 23:57
 3/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Miva? Addig stim, hogy 1,5 edzel ami eddig csak tömegelés volt... de utána mi jönne hirtelen? Ez 8 hónap szálkásítás ember! A végére elfogysz! Ha kicsi felesleg van rajtad akkor 8 hétig szálkásíts, ha sok akkor 16 hétig... ne 32 hétig
2010. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha pici a felesleg akkor lehet sok az az 5 hónap (jan-május) diéta, bár attól is függ mennyire kemény. de szerintem is elég lenne 8-10 hét, de akkor oda beteszel sok kardiót és ahogy kell. valószínű úgy sincs rajtad annyi tömeg, hogy szükséges lenne az 5 hónapos szálkásítás.
2010. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


mire szálkásítasz, ha nincs jelentős izomtömeged?

2010. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!