Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pressure Point Knockout. Hogy...

Pressure Point Knockout. Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki tudja hogy itt pontosan mit kel és hogy kell csinálni az pls írja meg.

Itt van videó is csak az a baj h nem magyar:

http://www.youtube.com/watch?v=-mxEUS_as48


Sztem itt elmagyarázza csak nem értem.

Előre is kössz!


2010. dec. 22. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, ezt a technikát szerintem ne nagyon alkalmazd, több okból is.

1: Valós életben lehetetlen, vagy csak nagyon nehéz alkalmazni. A valóságban nem lesz időd, se lehetőséged ilyenfajta támadásra. Miközben csinálod, önkéntelenül is védtelen marad a fejed, és akkor ilyen távolságból kb. 1000-ből 995-ször eltalálnak, márpedig aki először talál, az általában győz.(persze pusztakézzel)

2:Ahhoz hogy alkalmazni tudd, ahhoz alapos anatómiai ismeretek kellenek, és persze sokéves gyakorlás. Ha "szakszerűtlenül" alkalmazod, akkor súlyosan megsérthetsz valakit, vagy akár meg is ölheted.(pl. ha torkon vágod, vagy a küzdelem hevében túl erősen ütöd, és eltörik a nyaka) Ennek pedig börtön is lehet a következménye.

3: Mint azt előbb is leírtam, több évig kell gyakorolni, tehát ezzel nem fogod tudni megvédeni magad.

4: Ezt edzésen, nem pedig otthon kell elsajátítani!

Nem akartam elvenni a kedved, de sajnos ez van!

2010. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok. kössz
2010. dec. 26. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1.-nek, teljesen egyetértek. De ha mégis ezzel akarsz foglalkzni akkor a Kyusho jitsu edzéseken teheted.


[link]

[link] archive/1487.htm

2010. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!