Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gipszben van az egész vállam...

Gipszben van az egész vállam s karom többi lent?

Figyelt kérdés
Testépitek ,hogyan tudnám elkerülni a leépülést ,valamilyen gyakorlattal tudnám szinten tartani?
2010. dec. 21. 10:52
 1/7 komasa ***** válasza:
A gipsz pont a rögzítést szolgálja! Akkor jó, ha nem tudod mozgatni. Ebből következik, hogy semmi gyakorlat nincs ilyen esetre. Ha leveszik a gipszet, akkor folytatódhat a gyúrás! (persze óvatosan)
2010. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Da puta madre ***** válasza:
addig egyél fehérjét.
2010. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem egyél rendesen, nem gáz ha kicsit zsírosodsz azt majd le tudod vinni amikor újra elkezdtél edzeni
2010. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat olyan alkatom van ,hogy hízni biztos nem fogok csak az izom megy le amiért nagyon sokat dolgoztam !ájjjjjjjjjjjjjj de ideges vagyok....
2010. dec. 21. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy nem tudod elkerülni,ha gipszben vagy.ez van sajna:( majd visszaszeded,de lehet nem is fog annyira leépülni.
2010. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit lejjebb megy,és?Van izommemória,uh miután leveszik a gipszet gyógytornázol kb 1-2hónapot,aztán jöhet a rendes edzés.

Én év elején feküdtem 2 hónapot,mozogni nem bírtam.Rendbe jöttem és kb 2 hónap alatt visszanyertem az eredeti méreteim.Próbálj rendesen kajálni.Nekem a fekvés alatt teljesen elment az étvágyam,de próbáltam magamba gyűrni uh annyira nem zuhantam meg,csak felpuhultam.

2010. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez az ,hogy ilyenkor nincs étvágyam...
2010. dec. 21. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!