Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a tömegnövelést?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kezdtem el.F/16 180 magas 72 kg->73,5

Már kicsi korom óta sportoltam.

Nekm mindig kockás volt a hasam és erre nagyon büszke voltam.Most hogy elkezdtem tömeget növelni följött rá 1 kicsi felesleg főleg a köldököm tájánál.A tervem az volt hogy kb márciusig tömegelek utána szálkásítok.A kaja rendben van rizs csirkemell és szoktam enni heti 2 x er vörös húst is edzés után volumass 35 prof és reggelente is ezzel kezdek(napi 4000 kcal esetleg néha 3800)Most egy kicsit elbizonytalanodtam lehet hogy több zsír is feljön?Én arra gondoltam berakok aerob edzést a pihenőnapokon vagy kiveszem a reggeli volumasst vagy leszarom feljön egy kis zsír.


2010. dec. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor jön zsír, amit utána le dolgozhatsz, ez elkerülhetetlen.
2010. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clem ***** válasza:

Hát a tömegeléssel mindig jön zsír is sajnos...csak az a nem mindegy hogy mennyi..!:)

Csak volumass-t használsz a tápkiegek közül..?

2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
használok b komblpex 75 oöt + calcium zinc magnesium és c vit 1000
2010. dec. 16. 20:13
 4/8 A kérdező kommentje:
szal csak vitaminokat szedek mellette
2010. dec. 16. 20:14
 5/8 Clem ***** válasza:

Szerintem válts ezekre: Fehérje + Creatin mono. + Multivitamin..!

Többet fog hozni és jobb minőségben..szénhidrátot meg vigyél be eleget kajálással!

2010. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben megnézem hogy ez így mien lenne de egyelőre foggyon el a doboz és majd ut eldöntöm :)
2010. dec. 16. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Clem neked van valami közöd Clinthez?
2010. dec. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Clem ***** válasza:
Nincs..nem tudom ki az ..?!
2010. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!