Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen problémák lehetnek túl...

Milyen problémák lehetnek túl sok protein adagolásánál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 16:25
1 2
 11/16 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ja egy ideig még oké is. De közel 2 éve olvasom a fórumot ezalatt közel 750X volt hasonló témájú kérdés. Ott van oldalt a kereső ennyire ne legyen lusta senki
2010. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Clem ***** válasza:

Hát elég komoly problémákat okozhat...először is rászokik a szervezeted...és ha véletlenül nem tudsz utána eleget bevinni belőle...kézremegés ami még bizonyos esetekben jól is jöhet..!:)

A nagyobbik probléma ha aktív szexuális életet élsz mellette...mivel magas a fehérje tartalom a szervezetedbe..ajánlatos sok csokit is enni mellé..és mikor a csúcsra érsz örülhet a csajod mert komlett túrórudit köp a cerkád e miatt..bár ennek örülnek a csajok..de gondold el..mire az kijön..!

Ez nem vicc...most voltam egy fehérje elvonó kúrán..senkinek nem kívánom..!:)

2010. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és a protein mutációt is okozhat!
2010. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, átalakulsz Hulká...
2010. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Saten:

Ja, csak tudni kell, hogy az emberek 3/4-e nem néz utána semminek maga, hanem egyből kérdez. Egy ideig engem is irritált, hogy minden szart, amit az első helyen google kiad vagy wikipedia, msn-en kérdezgetnek ismerősök. Aztán rájöttem, hogy ha bele is döglök sem fogom megváltoztatni őket, mert ők egyszerűen ilyenek. Én meg másmilyen vagyok, pl. ha keresek egy utcát vagy házszámot valahol, inkább magam akarok rájönni és csak nagyon végső esetben kérdezek meg járókelőt. Na de ha valaki tök komolyan kérdez valamit, az is lehet, hogy az iróniát sem érti, és komolyan veszi a hülye válaszotok.

2010. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, Bélagézapista voltam most is.
2010. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!