Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem le mit csináljak?

Hogyan kezdjem le mit csináljak?

Figyelt kérdés

a nyárra szeretnék edzeni (addig még van kb. 6hónap) csak nem tudom hogy kezdjek neki

fekvőtámasz , felülés ? meg nyújtani is szeretnék az meg végképp nem tudom hogyan kezdjem itthon szeretném csinálni mivel nem tudom hova mehetnék ilyenkor (ilyen bérletekre nincs pénzem) +[Debrecen] letudnátok írni egy edzés tervet?


2010. dec. 12. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
el nem le :S
2010. dec. 12. 17:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyújtással kapcsolatban hadd mutassam meg egy korábbi válaszomat, abban szinte minden hasznos és fontos benne van, amire csak szükséged lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

Ez speciálisan a spárgára vonatkozik, de bármilyen gyakorlatra használható módszert írok le.

Az edzésterv ennél kicsit komplikáltabb dolog, és nagyon kevés információt adtál a megfelelő segítségadáshoz. Lány vagy vagy fiú? Milyen jellegű edzést szeretnél, mi a pontos célod? Feltétlenül otthon edzenél, vagy eljárnál akár konditerembe is?

2010. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzésterv helyett menj dolgozni, keress pénzt, azt meg költsd konditeremre, meg személyiedzőre.
2010. dec. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!