Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normális ha én nemtudom...

Az normális ha én nemtudom magam ugy elképzelni hogy boxolni fogok!?

Figyelt kérdés

Már kemény 1honapja boxolok..és az baj ha én nemtudom magamról azt elképzelni vagyis nincs a fejemben egy olyan kép vagy "video"hogy én ugy védem meg magam hogy használom majd a box tudásom.

ezzel mindenki igyvan?vagy majd ha neadjisten élesbe magátol fog menni minden?reflex szerűen?


2010. dec. 11. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ha igazolt bokszoló vagy, akkor ne is használd utcán a box tudásod... ugyanis akkor eltiltanak a boxtól. bár gondolom ezt te is tudod.
2010. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen tudom.

de nem ezt kérdeztem. azért kössz.

2010. dec. 11. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen eljársz edzésre,akkor ez elmúlik.Mindent meg lehet szokni,neked most gondolom az edzéshez kell aklimatizálódni.És igen,egy idő múlva reflexből jön az egész,de nem csak az ütés,hanem az elmozgások és a fenyegetés felismerése is testbeszédből.

De ha 1 hónapja jársz már,akkor gondolom volt már részed kesztyűzésben nem?

2010. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

őő hát igen volt.1"komolyabb" volt egy meg ugy hülyéskedett velem a gyerek mert őt nem nagyon érdekli az edzés.

az unoka tesom akar velem kesztyűzni de félek mert mindg mondja nekem hogy na most betöröm az orrod meg ilyenek.

félek kesztyűzni.

2010. dec. 11. 18:57
 5/7 A kérdező kommentje:

bár lehet hogy majd későb ez már elfog mulni..

remélem.

2010. dec. 11. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, felmerültek kérdések bennem, hogy mit csinálnék, ha így jönne a támadó, vagy ezt csinálná valaki. Egy két hónap után rájöttem, hogy ezen fölösleges agyalni, és most már el tudom képzelni, nagyjából mit tennék. A kesztyűzéstől meg logikus hogy félsz, majd elmúlik az.
2010. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

remélem énis hogy elfog mulni.

várom a többi választ is.

2010. dec. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!