Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy még...

Mit csináljak, hogy még vékonyabb legyek?

Figyelt kérdés
173cm és 55kg vagyok, de ennél még vékonyabb is lehetnék. Semmit nem sportolok arra meg, hogy mit eszek nem figyelek. Valami sport? Az a baj, hogy előbb-utóbb mindegyik izmosít. :/ 17/L
2010. dec. 6. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
azt sem tudod, hogy mit akarsz
2010. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, lehetnél vékonyabb is... Akár 30 kilós is lehetnél, de az már egészségtelen!!! Szerintem ehhez a magassághoz ez a súly tökéletes! Ha pedig valahol van egy kis felesleged, sportolj!

Izmosít? És azzal mi a baj??? Most az számít, amit a tükör mutat, vagy amit a mérleg??? :S

2010. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ha esetleg olyan alkat vagy, hogy még ilyen kis tömeggel sem tűnsz soványnak, akkor fussál, az nem izmosít.

2. Viszont szerintem 55 kg 173 centihez igencsak sovány, de azért ez alkatfüggő is, lásd 1. Ettől még sportoljál, csak fogynod nem feltétlenül kellene, szóval szerintem sportolj és egyél többet.

2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És miért baj ha izmosít??? Véletlenül jól néznél ki?
2010. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

55kg nem elég vékony? nem sportolsz! nem is figyelsz a táplálkozásra! örülj hogy nem híztál el! amúgy a kérdés magában hordozza a választ: sport és odafigyelés a kajára.

a többi már ezerszer le van írva. de ennél már ne akarjál vékonyabb lenni, ez így is elég sovány...

2010. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!