Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kell ahhoz fogyni,...

Hány kilót kell ahhoz fogyni, hogy 1 cm-rel vékonyabb legyek?

Figyelt kérdés
173 kg és 68 kiló vagyok, ha ez esetleg számít. Nincs itthon centim :D
2011. jún. 28. 19:07
 1/4 anonim válasza:
az alakodat tekintve ha kettőt fogysz az elég lesz..:)De figyelj milyen testrészed változik a leggyorsabban....:)
2011. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

1 centi honnan? értelmetlen a kérdés. a fogyás nem helyi, azt meg hogy honnan elsődlegesen és milyen mértékben a gének határozzák meg... ha combból tudsz gyorsabban fogyni de hasból nem, akkor 3-4 kiló is lecsúszhat amire hasból 1cm lemegy. karból még neccesebb.


genetikádtól függ és hogy honnan szeretnél. értelem szerűen az első változót senki nem fogja megmondani neked, így marad a próbáld ki és vegyél 200 hufért egy centist :D

2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
173 kg és 68 kiló.. ez tetszik :DDDD
2011. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól van na képernyőbillentyüzeten irok :D combból szeretnék. tudom h értelmetlen a kérdés csak kiváncsi voltam az itteniek véleményére :)
2011. jún. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!