Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak magammal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak magammal? Vékonyabb legyek, vagy teltebb?

Figyelt kérdés
Duci voltam, nyárra lefogytam elég karcsúra. Viszont az a problémám, h ducibban jóval nyiltabb, barátkozósabb voltam, így pedig jóval visszahúzódobb, félénkebb. Mikor duci voltam, akkor a pasik kedveltek, mert jófej voltam, de mint nő, egyiknek se kellettem. Most pedig szintén nem kellek nekik, mert félénk vagyok, és tartok tőlük. Szóval a helyzet sehogy sem jó, és nagyon rosszul érzem magam a bőrömben:S valami ötlet, hogy mit tehetnék? 17/L
2009. okt. 7. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
rakj fel képet és ird le a tel számod, majd mi öntünk önbizalmat beléd :)
2009. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

de miért lettél félénkebb? lefogytál, soványabb vagy akkor miért vagy visszahúzódó?

sztem keress vmi aranyközéputat, ha így nemérzed jól magad, akkor hízz egy picit, de olyan ducira, mint voltál.

2009. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem, hogy miért váltál volna félénkebbé attól, hogy leadtál a túlsúlyodból. Ha kedvetlenebb lennél,mert már nem ehetsz jóízűen, az talán természetes.
2009. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valószínűleg közrejátszott, h miután lefogytam, jártam egy sráccal (ő volt az első barátom), de egy mondvacsinált indokkal nem sokkal később szakított velem. ez júniusban volt, akkor már jól néztem ki, de ez akkor eléggé fájt. most már jól vagyok, nem hiányzik a srác se, de nem tudom. minden annyival másabb, szinte visszasírom mikor duci voltam, mert akkor legalább boldogabb voltam. bár meghízni megint nem szeretnék, ha már egyszer lefogytam. de így meg olyan tanácstalan vagyok, hogy lehetnék megint a régi belülről...
2009. okt. 7. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ajánlom a konditermet piszkosul önbizalmat ad én 1 éve járok "kint" is piszkosul látszik és lelkileg is más vagyok friss lettem egy más ember... Ja és azóta vannak csajok is bizony bizony sok, sikert. :-)
2009. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem még nem volt barátom,azt gondolom ez nagy dolog egy lány életében és a szakítás nagyon nehéz.Ezt élhetted meg a nyáron!Szerencsére túlléptél,de vmi még mindig nem stimmel.

Lefogytál,szép az alakod,szerintem önbizalmat kellett volna adjon,hogy most már szép,nőies alakod van.

"Mikor duci voltam, akkor a pasik kedveltek, mert jófej voltam, de mint nő, egyiknek se kellettem." --> jófej VOLTÁL?Lefogytál az oké,de belülről is megváltoztál v miért nem vagy már jófej?

"Most pedig szintén nem kellek nekik, mert félénk vagyok, és tartok tőlük." --> Miért tartasz tőlük?

Vegyél egy nagy levegőt és határozd el,hogy mostantól minden megváltozik.Ha társaságban vagy legyél vidám,mosolygós,egy két viccet is elüthetsz:) Biztos lesz aki felfigyel Rád és akkor minden más lesz,csak ki kell várni.

Remélem tudtam segíteni!

egy tinilány:)

2009. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, csak jófej VOLTAM, mert most már nem tudom kimutatni.. . tudom, butaság, de ugye régebben nem kellettem a srácoknak, mert duci voltam, de az első barátomnak még vékonyan sem kellettem, és ettől eléggé elbizonytalanodtam. eddig 'mertem' viccelődős, vidám lenni, mert tudtam, h ha nem jövök be egy srácnak, az az alakom miatt lesz és nem emiatt. aztán dobott a fiú, és nem tudtam, mi volt a baj, és nem mertem nyílt lenni, mert a külsőmmel nem lehetett baja, így biztos a belsőmmel volt, és nem mertem olyan felszabadult lenni, most már tudom, h ez butaság, de most meg már nem tudok olyan lenni, pedig szeretnék. félek, h titokban nevetnek rajtam, hogy sosem fogom tudni senki érdeklődését felkelteni. ha valakinak még lenne ötlete, hogyan tudnék visszazökkeni a rendes kerékvágásba, vagy mit csináljak, hogy jobb legyen, nagyon örülnék!
2009. okt. 7. 17:32
 8/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2009. okt. 7. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hízz vissza! Egy kicsit úgyis hízni fogsz - de sokkal fontosabb, hogy önbizalmad legyen. Mondanám, hogy tegyél fel fényképet... de itt csak annyit látnánk belőled, hogy tényleg jól nézel ki. Az önbizalmadat neked kell visszaszerezni.
2009. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Véleményem szerint te egy védőfalat építettél magad köré, mégpedig husiból és zsírból. Most h lebontottad (egyébként grat hozzá, biztos h nem volt könnyű!) nem érzed magad biztonságban. Nézz a tükörbe! Te egy értékes ember vagy, és nem szabad engedned h hetek-hónapok erőfeszítéseit egy semmilyen alak egy mondattal összetörje. Ne kösd össze a súlyodat azzal, hogy pont akkor szakított veled, hiszen lehet h nem is jártatok volna, ha nem változtatsz magadon: sosem tudhatod. És igazat adok az utolsó hozzászólónak: elhatározás kérdése az egész! :) Sok sikert!

Üdv: Faline (22/L)

2009. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!