Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben az alakban mennyi munka...

Ebben az alakban mennyi munka lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Heti hány |milyen| edzés kb? És kitartó munkával, diétával mennyi idő alatt lehet ilyet csinálni?


2010. dec. 5. 15:10
 1/8 Saten. válasza:
Konkrétan semmit nem tudunk rólad így nem tudjuk még megközelítőleg sem megmondani, hogy mennyi idő. Kondi + diéta és meglesz a hatás.
2010. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt többet számít a diéta, mint az edzés...


Nem mondanám, hogy kifejezetten edzett a hölgy.

2010. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen! Itt főleg a kajára kell odafigyelni, nem az edzésen van a hangsúly, persze az is kell, de nem olyan nagyon sok.
2010. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de szerintem a hölgy ropi. Szép izmos, szálkás, szóval mondhatni, hogy jól kidolgozott az alkata, sok munka lehet benne, viszont egy nőnek nem pont ilyen alkatra kellene törekednie. Szerintem ennél vastagabb combok, vádli, nagyobb fenék (tudom, nem látszik, de következtettem), szóval izmosabb altest kéne egy igazán kívánatos női alakhoz. Ez csak a véleményem, ami a személyes ízlésemre épül, viszont szerintem a többség hasonlóan vélekedne.
2010. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem a hasa tetszik elsősorban. De a lábával sincs semmi baj, szerintem jó nő, még így, női szemmel nézve is. ;D

Dehát ízlések és pofonok, ugye. :)

Többieknek köszönöm a választ.

2010. dec. 7. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:

kemeny dietat nyom a csaj es szalkasit!!! de semmi combja szinte, max felsotestre dolgozhatott!

heti 4 edzesre tippelek

2010. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én így nézek ki..de mit meg nem adnék ha tudnék hízni kicsit??!:( :S
2011. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves legutóbbi válaszoló, mi sem egyszerűbb! Tömegnövelő diéta + nehéz, intenzív súlyzós edzés, főleg lábra.
2011. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!