Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kg-s súlyzóval lehetne...

Hány kg-s súlyzóval lehetne úgy gyúrni bicepszre, hogy látszata is legyen?

Figyelt kérdés
Fekvőből, 30 másodperc alatt 38-at tudok megcsinálni. Hajlított karú függésből meg 1:15. Mekkora súllyal kellene edzenem? Kézi, egykezes súlyzóra gondolok
2010. dec. 5. 15:04
 1/8 anonim válasza:
4*8 at vagy 4*12 kell bicepszre szériázni. a súlyt úgy kell kiválasztanod h az adott ismétlésnél(pl ha 4*12 őt nyomsz akkor a tizenkettedikre már nagyon nehezen tudd felemelni.) aztán fél perc pihenő és újra.fontos h szabályosan csináld inkább kisebb súllyal mint szabálytalanul nagy súllyal. ha szabálytalanul csinálod semmitn em ér az egész.
2010. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
jah és egyél minél több fehérjét és szénhidrátot. Előző voltam.
2010. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyivel mindig aktuálisan meg tudsz csinálni egy 8-as szériát, izomfáradásig.
2010. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ti hány kg-val gyúrtok bicepszre?
2010. dec. 5. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Az lényegtelen. Én személy szerint piramisban bicepszezem rövid egyenes rúddal és arra felrakok 2 20ast a végén ami 52 és fél kilót tesz ki. Viszont mivel csak annyit mondtál, hogy te 30 mp alatt 38at csinálsz fekve nyomásból, de azt, hogy mégis hány kiló /hány centi vagy és mennyi van a fekve nyomó rúdon már kihagytad.

ÉN úgy saccolom, hogy ha minden izmod egyelő mértékben fejlődik akkor a bicepszet körülbelül annyival kéne tudnod nyomni, mint a csuklyás izmot.. Legalábbis nekem szinte árnyékként követik egymást. Szóval az állig húzással...

Kézi súllyal viszont, jóval kevesebbel megy nekem. Nem is tudom mihez hasonlítani azt. De az sem mind1, hogy milyen bicepsz gyakorlatot szeretnél végrehajtani. Ha döntött padon lelógó feszített karral akarsz bicepszezni akkor szabályosan kb 12 kiloval már nem kéne túlzottan mennie, csak ha 40 feletti a karod és már rég óta edzel... Állva beforgatós bicepszezéssel szerintem a 16 már egy emberes súly, ha szintén ügyelsz a szabályosságra és nem lóbálod a súlyzót, nem segítesz magadnak térdből illetve vállból..

Ülve koncentrált bicepszre szintén ennyi körül már jó, bár ott tényleg meg lehet kínlódni a dolgokkal, VISZONT így, hogy fogalmam sincs hány kiló vagy és mennyivel nyomsz fekve és, hogy mióta edzel elég nehéz számokba bocsátkoznom.

2010. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem fekvőpadon szeretnék. Kézisúlyzóval szeretnék kicsit bicepszre. Konditerembe járni nem nagyon van időm.
2010. dec. 6. 16:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Egykezes súlyzóra gondolok.
2010. dec. 6. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:
verjem
2011. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!