Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sikerülne eltüntetni a narancs...

Sikerülne eltüntetni a narancsbőrömet napi 4-5 km futással, kis edzéssel?

Figyelt kérdés
Na jó nem mostanra gondoltam, most hideg van, de majd ha kitavaszodik szerintetek 2-3 hónap alatt formába tudnám magam hozni. Alapból szerintem egy normális, testalkatú lány vagyok, nem vagyok kövér, se nem gebe se nem telt.Pont jó, csak a combom és a fenekem egy merővatta összefüggő narancsbőr tenger.
2010. dec. 3. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A narancsbőr a kötőszövet megereszkedése a kollagén hiánya miatt. Ezen a sport nem segít.
2010. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok víz, mozgás és a diéta sokat segít!:)

Kezdj el otthon edzeni, mondjuk Rubint Réka dvd-re.

Ha melegebb lesz menj futni, de ne minden nap, hanem minden másnap, máskülönben tönkremegy a térded!:)

2010. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. Utolsó DVD-re én is gondoltam, sőt van is 2. Viszont fogalmam nicsen hol vannak, majd utána túrok xD
2010. dec. 4. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Most is elkezdhetsz futni egész nyugodtan.Én minden este kimegyek és futok 5-8 km-t.
2010. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!