Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Ilyen hidegbe miben...

Futók! Ilyen hidegbe miben futtok? Mert én is sportolok, de nem tudom mit vegyek fel.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 22:28
 1/8 anonim válasza:
100%
én hosszú ujjúba meg sportpatika, meg a fölsőmre egy mellényt veszek fel... és hazáig nem állok meg :)
2010. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nostro the overlord ***** válasza:
Teremcipő, mackónadrág, kapucnis pulcsi és egy sapka.
2010. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én egy topot, egy trikót, egy pólót, arra pedig egy kardigánt és egy vékony kabátot veszek fel. Nagyon fázós vagyok:S Persze, mire hazaérek, teljesen leizzadok...
2010. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Edzőteremben
2010. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kell egy baselayer, egy polár pulcsi 2. rétegnek, erre egy softshell dzseki.


Lábon ugyanez, baselayer alsó +zokni, erre jön a nadrág, meg a rendes zokni.


nagyon kellemes, és meleg, szélvédett viselet.

2010. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon kattints a funkcionális ruházat és a kellékek, kiegészítők feliratra, és ott kiválaszthatod a télre megfelelő cuccokat. Nem a márkát akarom népszerűsíteni (bár az se rossz, csak elég drága), de ez adhat ötletet. A Dechatlonban is van hasonló termékkör olcsóbban, de általában szűkebb választékban. Ha a Sauconyba mész, ott lehet társalogni, adnak ötletet, javaslatot mindenben, a Dechatlonban persze nem.


[link]

2010. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt (skocia) reggel a manus rovidnaciban futott el elottem, azt hittem rosszul latok. O.o
2010. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD nem fázos a csákó:D
2010. dec. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!