Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítés gyere be!?

Testépítés gyere be!?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok külön tricepszre is gyúrni vagy más gyakorlatok megdolgozzák és annyi elég?
2010. dec. 1. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
na ezért nem foglalkozok már a fogyókurv* témakörrel.Remélem az összes elkezd efedrin+koffein+aszpirint szedni és megdöglik
2010. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Böse ***** válasza:
HST edzést végzők pl nem edzenek külön karra.
2010. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
testépítésről volt szó.Az IGAZI testépítők pedig nem HST-znek.Azért is útálom a HST-t mert olyan mint a munka megkerülése.1 edzésnek igenis arról kell szólnia hogy az adott izmot szarrá edzem bukáson túlig.És ha már nem bírom emelni a karomat akkor mégjobban szétküldöm
2010. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Nostro the overlord ***** válasza:
Tehát mi a tanulság? Már nem csak a zsírt lehet izommá alakítani hanem az izmot zsírrá is :D Hát ilyet még nem láttam...
2010. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
meg a vesémet aggyá
2010. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Nostro the overlord ***** válasza:
Nemá?! Akkor így csináltál 8 kockát mi? Na jó én elsuhanok nem akarom, hogy megint kidobjanak ;)
2010. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én meg húzók edzeni(36órázás után baráti lesz)
2010. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nostro the overlord ***** válasza:
Gondolom :) akkor jó edzést!
2010. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Böse ***** válasza:
Az igazi testépítők nem hobbigyúrósok. Most ezt úgy mondtad mintha egy edzésen belül fekvenyomni, guggolni, felhúzni meg evezni olyan kislányos dolog lenne.
2010. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Itt arról van szó hogy a HST nem dolgozik izombukásig meg azon túl.Kemény edzés az is.Csak nem eléggé.

Ez az én véleményem.Nem biztos hogy igaz de attól még én ezt mondom

2010. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!