Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszűntetni a...

Hogy lehet megszűntetni a "színes izzadást"?

Figyelt kérdés
Vagy mit lehet ellene, tenni, mert a tesipólóm a hónalja részénél tiszta sárga....Ezt valahogy ki lehet a pólóból szedni?
2010. nov. 30. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy dózisú vitamint szedsz akkor ne szedd ha zavar.Vagy olyan színű pólót veszel fel amilyen színűt izzadsz.Vagy leszarod is csinálsz mindent úgy ahogy eddig
2010. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmit...De kössz szépen, sokra mentem vele, mondhatom...

De a pólóból ecettel kijön? Vagy mivel próbálkozzak?

2010. nov. 30. 15:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Fingom nincs.Nem vagyok mosónő.Próbáld meg legfeljebb kidobod.Nagyon nem tudsz mást csinálni.Vagy kézzel megpróbálhatod kimosni
2010. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
dezodor?
2010. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mosni kellene tesik után a pólót, és nem rohadna bele a trutyi... Érdekes módon én minden nap kimosom az edző cuccom, és nem is sárgul, meg kutyaf@szom...
2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi..
2010. nov. 30. 16:03
 7/10 bénabéla11 ***** válasza:

ah én tudok segiteni, én a nagyon durván izzadók közé tartozom, akár otthon vagyok a tv előtt akár a teremben.

lényeg, hogy keress olyan izzadásgátlót amivel nem szinezed be a ruhádat...

a börgyógyász azt mondta h a boltban kapható összes dezodor és izzadásgátló szinte alig tartalmaznak izzadásgátló anyagokat, csak illattal fedik el...szóval akinek azok használnak azok eleve nem annyira izzadósak, de akik igen azoknak semmit nem ér...

én ezer dolgot kipróbáltam a patikából, drogériákbol...


az anti sudoricum az ami hatásos, de vannak olyan emberkék akiknek nem birja a bőre és az enyémet pl egyszer ugy kicsipte, h 3 napig nem tudtam teljesen lehajtani a karom:D

de amugy nem izzadtam:d van belőle hintő por és folyaék is...olcsó


van még a vichynek a nem tom melyik változata ami még jó, bár az drága...de ha megkérded a patikában megmondják melyik az...


na de amit kb egy fél éve találtam meg az a lehető legjobb!

a Körös vegyipari Kft. gyártja az a neve hogy Exodor...lehet nem lehet kapni csak békésmegyében...olyan hatásos mint a sudoricum csak nem csip és nincs irritáció!

ja és 500Ft asszem...elég vagy 3-4 hónapra...ha nem többre...(szórófejes)


amugy egyiknek sincs szinező hatása,nem tartalmaznak illatanyagokat...olyanok mint a viz...szintelen szagtalan... és akár sport közben is megakadályozzák az izzadást!


remélem ennyi infó elég:D

2010. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél normális baselayert a polód alá, azok nem pamutból vannak, hanem műszálból, nem fogja meg őket semmi. Under armourt ajánlom, bár nehéz beszerezni idehaza. az adidas techfit is elmegy... a nike viszont szerintem nagyon gagyi, akkormár inkább a decathlonos (domyos, vagy mi)
2010. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) és még ha valaki meg tudja nekem mondani, h hogyan lehet ezt kiszedni a ruhából, azt megköszönném..
2010. dec. 1. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

ha tiszta fehér a póló, akkor fehérítőbe kell áztatni kb 15 percre(ezt némi színezéssel is elbírja a ruha), továbbá esélyes a folttisztító. A színes izzadást egy baktérium okozza, amit epilálással és fertőtlenítéssel ki lehet nyírni.

[link]

Állítólag az Exodor rákot okozhat, mert alumínium van benne. Szerintem kérdezz meg egy normális bőrgyógyászt az izzadásról.

2011. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!